Nagie wtorki” w Binowie. Postanowiły i tak będzie!

„Nagie wtorki” w Binowie. Postanowiły i tak będzie!

Komisja Golfa Kobiecego postanowiła, że tak jak w wielu krajach europejskich- wtorek będzie dniem przeznaczonym dla Pań na wszystkich polach golfowych w Polsce. Nie znaczy to, że Panowie nie mogą grać, ale kobiety przyjeżdżając na pole we wtorek, zawsze zastaną tam towarzyszki do gry.
“Nagie wtorki”- takie hasło (dzięki uprzejmości Sławka Pińskiego), będzie towarzyszyć naszym binowskim spotkaniom, a to znaczy, że będzie się można trochę bardziej niż zwykle rozebrać (koszulka na ramiączkach, klapki).
Zaczynamy już w najbliższy wtorek, a godz. 17.30, na tarasie zjemy pyszne ciasto upieczone przez Elę Górską i wypijemy kawę, którą na pierwszym spotkaniu stawia Sławek Piński.
Zapraszamy wszystkie miłośniczki golfa
Dorota Mida
Komisja Golfa Kobiecego
Od redakcji:
Męskiej części redakcji pomysł się jak najbardziej podoba! Zwłaszcza ten kawałek o ramiączkach. Proponujemy się nie ograniczać i pójść dalej za ciosem. Większość niedowidzących golfowych pierdzieli jest wyposażona w różnego rodzaju lornetki, busznele itp. przyrządy pomiarowe. Będzie więc na co popatrzeć, bo w końcu ile można patrzeć na mało ponętne flagi czy inne słupki?
Od dziś zatem wtorki należą do Pań! Co do kawy stawianej przez Sławka proponujemy zrobić z tego stały punkt wtorkowego programu, odbije to sobie w barze na Panach, bo na polu i tak się skupić na grze nie bardzo bądą mogli.