Gorąca oferta na tegoroczne wakacje w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Hotele SPA Dr Irena Eris przygotowały Gorącą ofertę na tegoroczne wakacje.

Wakacje to czas beztroskiego wypoczynku. Podczas pobytu od niedzieli do piątku możemy otrzymać jedną dobę gratis. Przy dokonywaniu rezerwacji na pobyt w okresie od czerwca do końca sierpnia prosimy o powoływanie się na ofertę 4 za 5. Przypominamy, że jednoczesny wybór pakietów zabiegowych gwarantuje rezerwację kuracji kosmetycznych w Kosmetycznym Instytucie.

Programy pięciodniowe

Weekendowy pobyt w SPA potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Pozwoli wypocząć, oderwać się od codziennych uciążliwości, zrelaksować się. Lecz chcąc zadbać o pełną odnowę polecamy Paniom pobyty pięciodniowe z bogatym programem zabiegowym. Jedna propozycja to program pielęgnacyjny z odnową biologiczną, podczas którego proponujemy specjalny zestaw zabiegów pozwalający na uwolnienie się od stresu, zadbanie o dobrą kondycję ciała i odmłodzenie skóry. Druga propozycja to joga z odnową biologiczną. Połączenie kilku sesji jogi dziennie z odpowiednimi zabiegami kosmetycznymi zapewni odnowę biologiczną, pozwoli na szybką regenerację ciała i umysłu oraz zapewni poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia. Specjalnie dobrane ćwiczenia jogi i medytacji (uwzględniające również osoby nie praktykujące jogi) są autorską propozycją, które pozwalają na uzyskanie znaczących efektów.

Nowe zabiegi na ciało
Z przyjemnością przekazujemy Państwu informację, że w ofercie Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris pojawiły się dwa nowe zabiegi na ciało. Cellu Body Slim – algowa terapia ujędrniająco-wygładzająca dla skóry z cellulitem, to zabieg wykorzystujący dobroczynne działanie alg morskich oraz działający silnie relaksująco. Niweluje efekt skórki pomarańczowej, modeluje sylwetkę, działa wygładzająco i ujędrniająco na skórę.

Druga nowość, to Anty-aging Body SPA – bioodnowa ciała. Jest to zabieg odmładzający dla skóry o obniżonej elastyczności i jędrności. Głównymi składnikami zastosowanymi w preparatach są wyciągi z białej i czarnej perły oraz z purpurowej orchidei. W zabiegu wykorzystywana jest również maska torfowa, która ma silne właściwości regeneracyjne korzystnie wpływające na tkankę łączną i skórę. Efektem kuracji jest wzrost nawilżenia i elastyczności skóry, jej wygładzenie i odmłodzenie poprzez znaczne zmniejszenie drobnych zmarszczek.

Więcej na http://hotelspa.pl/