Czyżby koniec sezonu?

Za oknami rzadko ostatnio pojawiało się słońce. Niektórym nawet śniegiem sypnęło. Pogoda więc raczej zimowa tej jesieni, a i do gry mało zachęcająca. Trzeba mieć niezłe samozaparcie by grać w takich warunkach. Jednak jest światełko w tunelu – synoptycy (a także górale i inni szamani)przewidują na ten weekend poprawę pogody! Będzie więc można jeszcze trochę poodbijać. Wprawdzie turniejów już jak na lekarstwo, ale przecież nie musimy się ścigać!
Zaczynają się też pierwsze golfowe ucieczki w ciepłe kraje. Już od najbliższej soboty, dwoma dniami treningowymi, rozpocznie się jubileuszowy 15 turniej finałowy World Golfers Championship. Tym razem zwycięzcy mają mniej egzotycznie niz w ubiegłym roku, bo Hiszpania raczej dzikim krajem nie jest, ale za to zdecydowanie jest tam cieplej niż u nas. Wkrótce także na turniej Diners Club International ® Pro-Am Classic polecą zwycięzcy polskiego cyklu. Ten turniej organizowany jest w nieco atrakcyjniejszym miejscu globu, bo na polu golfowym Fancourt w Republice Południowej Afryki!

A nam póki co, pozostały na otarcie łez TURNIEJE ZAKOŃCZENIA SEZONU.
I tak Amber Baltic zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowym turnieju zamknięcia sezonu, który odbędzie się w dniach 24-25.2009. Zapisy w recepcji do 23.10 do godziny 16:00, a Sierra Golf Club tylko w sobotę 24 i też na Turniej zakończenia sezonu.

Redakcja końcowi sezonu mówi stanowcze NIE!
I dokąd pogoda pozwoli, będziemy grać w naszą ulubioną grę, do czego zresztą wszystkich gorąco zachęcamy.

Ps.
Chętnych do udziału w turnieju w ABGC informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Villi Park w Wisełce, ale trzeba się pospieszyć z rezerwacją bo hotel, jak wiadomo z gumy nie jest.
Rezerwować można tutaj.