Sonda -nie bądź bierny – zagłosuj!

W każdym środowisku się plotkuje. To w końcu takie ludzkie. Kto zostanie Prezesem PZG? Kto ma jakie szanse ? Kto będzie kandydatem? Posłuchaliśmy trochę co w trawie piszczy i postanowiliśmy zamieścić sondę by zbadać co sądzą o tym golfiści. Kandydatów znamy z ploteczek, zasłyszanych tu i ówdzie. Nie znaczy to, że chcą i będą kandydować.

Jednak jeżeli macie swoje typy , lub wiecie o kandydacie o którym my nie wiemy – napiszcie do nas (na adres: golf@golfpl.com ), a umieścimy go na naszej liście.

Wprawdzie nie będzie miał już równych szans bo sonda trwa, ale my uważamy że dobry kandydat sam się obroni.
Nasza sonda nie zagwarantuje zwycięstwa żadnemu z kandydatów, wybierać będą delegaci, ale być może znaczące poparcie internautów pomoże w podjęciu decyzji o kandydowaniu któremuś z potencjalnych pretendentów do fotela prezesa? Sondę staraliśmy się tak zamieścić, aby można było oddać jeden głos. Warto więc zastanowić się nad jego oddaniem. Zdajemy sobie oczywiście sprawę że wszelkie zabezpieczenia internetowe można obejść , jednak nie sądzimy aby komuś tak bardzo chciało się poświęcać. Więc w jakimś przybliżeniu i tak wynik odzwierciedli oczekiwania golfistów internautów co do potencjalnych kandydatów na prezesa. Czekamy zatem na Wasze opinie , typy i ewentualne propozycje kandydatów.