Spekulacje Wyborcze….

Do walnego pozostało nam jeszcze 15 dni z upływem czasu obserwujemy nieco bardziej wzmożone ruchy w naszej sondzie. Jak możemy zobaczyć golfowa społeczność internetowa popiera w przewadze dwóch kandydatów. Gra toczy się pomiędzy Robertem Kusiakiem, który jak dotychczas ma prawie 30 % poparcie a Markiem Michałowskim odnotowującym 25% poparcie internautów. Pozostałe głosy podzielone są w zasadzie równo, pomiędzy aktualnego prezesa PZG Piotra Mondalskiego, Andrzeja Strzeleckiego i Pawła Stasiaka.

Właściwie różnica liderów nie pozwala na wykreowanie pewniaka, gdyż do rozdysponowania pozostaje jeszcze 45% głosów oddanych na pozostałych kandydatów. Jeżeli złożymy, że w końcu pozostanie nam wybór (jak na to wskazuje sonda) pomiędzy dwoma liderami, wynik nie jest wcale tak łatwy do przewidzenia. Gdyby były to prawdziwe wybory, być może duże znaczenie miałoby poparcie pozostałych kandydatów.
Internet rządzi się jednak innymi prawami. Na dziś nie znamy programów kandydatów. Możemy potwierdzić, że obydwaj zgodzili się kandydować. Postaramy się dotrzeć do liderów i zamieścić na naszej stronie ich program. Jeżeli oczywiście takowy mają już przygotowany i nam go udostępnią.

Za trzy dni w naszej sondzie pozostawimy tylko trzy nazwiska.Trzech kandydatów, którzy zbiorą najwięcej głosów.W drugiej turze zamieścimy sondę już tylko na trzech kandydatów i jako czwartą opcję dodamy oczywiście “żaden z wymienionych”. Mamy nadzieję dzięki niej poznać, już bardziej wyraziste sympatie dla potencjalnego lidera wyborów.

Zatem do dzieła, kto jeszcze nie oddal głosu niech “klika” na swojego kandydata.

Tak wyrażone poparcie, jak mniemamy, doda im skrzydeł i pomoże im mocniej uwierzyć we własne siły. Jeszcze wszystko przed nami.