Mistrzostwa Klubu Binowo Park GC

Mistrzostwa Klubu Binowo Park GC
Zakończyły się właśnie, trwające dwa dni mistrzostwa Klubu Binowo Park. Uczestnicy zostali zweryfikowani przez pogodę. Wczoraj grano podczas ciągłych opadów zacinającego deszczu, dziś właściwie pogoda była idealna, no może czasami zbyt mocno wiało. Wiatr na jednych dołkach pomagał na innych przeszkadzał, jednak po wynikach widać ze dziś grało się zdecydowanie lepiej. Chociaż czołówka jak na mistrzów przystało zagrała raczej równo. Pierwsze miejsce zdobył Darek Kuriata grając wczoraj 80 i dzisiaj 81, drugie miejsce zajął Krzysztof Boniewski grając odpowiednio 82 i 81. O trzecie miejsce rozegrano dogrywkę pomiędzy Michałem Jadwisiakiem a Marcinem Dziemianko. Możemy napisać, że w dogrywce zdecydowanie wygrało doświadczenie. Michał grał równiej i skończył dołek parem, co wystarczyło by zwyciężyć. Marcin niestety zepsuł otwarcie i nie udało mu się już tego nadrobić. Michał na turniej przyjechał z Warszawy i jak widać opłaciło się.
Wśród Pań zwyciężyła Dorota Jankowska uzyskując wyniki 88 i 84, druga była Elżbieta Górska 94 i 83, a trzecie miejsce zajęła Małgorzata Strzelczyk 101 i 103.
W grupie juniorów zwyciężył Konrad Chrzanowski z wynikiem 81 i 79 drugi był Robert Nowosad 84 i 82 a trzeci Mateusz Wardyn 90 i 79.
W klasyfikacji netto z uwagi na nie łączenie nagród (Konrad Chrzanowski– zwyciężył w grupie juniorów a Dariusz Kuriata wygrał brutto) Pierwsze miejsce zdobył Zbigniew Folta z wynikiem 77 i 69 drugi był Michał Tutko 80 i 67, a trzeci Rafał Zmysłowski 79 i 69 ( wyniki netto).
Mistrzostwa Klubu BP 2010

Mistrz. klubu bp 2010

Równolegle do turnieju głównego na dziewiątce małego pola odbywały się również mistrzostwa klubu dla mniej zaawansowanych. W mistrzostwach tych zwyciężył Tomasz Stankiewicz z wynikiem 71 i 75 drugi był Czesław Kaliciak 77 i 82 a trzecie miejsce zajęła Krystyna Wojdyr 87 i 79.
mist. bp 2010