Targi Golf Europe 2010

W dniach 26-28. września 2010 w Monachium odbędzie się już 18. edycja Międzynarodowych Targów Golfowych Golf Europe 2010.

Co roku wczesną jesienią targi Golf Europe gromadzą w stolicy Bawarii ok. 250 wystawców – wiodących międzynarodowych producentów sprzętu, odzieży, obuwia i akcesoriów przeznaczonych do gry w golfa (ok. 60% wystawców spoza Niemiec), a odwiedza je ok. 4000 specjalistów z branży z całego świata – przede wszystkim przedstawicieli handlu branżowego (ok. 55% odwiedzających spoza Niemiec). Ze względu na swój branżowy charakter targi Golf Europe są tym samym niewątpliwie jednym z najważniejszych spotkań biznesowych branży golfowej w Europie. Wśród odwiedzających liderami są takie kraje jak: Austria, Szwajcaria, Włochy, Wielka Brytania, Irlandia, Holandia. W ubiegłym roku targi odnotowały znaczący wzrost odwiedzających z Hiszpanii (49%), Słowenii (31%), Wielkiej Brytanii i Irlandii (10%) jak również USA (10%). Swoją obecność na targach z roku na rok coraz wyraźniej zaznaczają także goście z Europy Środkowo-Wschodniej.
Podczas trwającej 3 dni imprezy odwiedzający mają okazję zapoznać się z kompleksową ofertą dostępną na rynku międzynarodowym w zakresie sprzętu i akcesoriów do gry w golfa, niezbędnego wyposażenia każdego golfisty oraz pola golfowego (w tym również symulatorów do gry w golfa), a także zaobserwować najnowsze trendy w zakresie odzieży i obuwia golfowego, które w następnym sezonie obowiązywać będą na polu golfowym.
Wśród wystawców targów Golf Europe można znaleźć wiele międzynarodowych marek w tym m.in.: Abacus, Arnold Palmer, Bridgestone, Callaway, Daily, Ecco, Geox, Golfino, Hi-Tec, Honma, Komperdell, Luhta, Lloyd, Mizuno, MotoCaddy, Nike Golf, Röhnisch, Rukka, Taylor Made adidas Golf, Yamata Golf i wiele innych.
Najbardziej innowacyjne spośród prezentowanych na targach produktów wyróżniane są przez organizatora nagrodą Golf Europe Product Award i prezentowane podczas targów w ramach specjalnie w tym celu przygotowanej platformy. Nagrody przyznawane są w następujących kategoriach: kije, odzież, obuwie, akcesoria, wózki, pomoce treningowe. Do udziału w konkursie Golf Europe Product Award dopuszczane są wyłącznie produkty innowacyjne (zarówno pod kątem funkcjonalności jak i wzornictwa), przygotowywane do wejścia na rynek i które tym samym można będzie zobaczyć po raz pierwszy na targach Golf Europe. Oceny zgłoszonych do konkursu produktów dokonuje przed targami międzynarodowe jury złożone z niezależnych ekspertów i przedstawicieli wiodących mediów branżowych.
Oprócz ciekawej i różnorodnej oferty wystawienniczej targi Golf Europe oferują swoim odwiedzającym także niezmiernie bogaty i interesujący program ramowy, obejmujący zarówno liczne specjalistyczne seminaria z udziałem wybitnych ekspertów w branży, zorganizowane przy współpracy z prestiżową organizacją branżową PGA of Europe, warsztaty, panele dyskusyjne jak również możliwość przeprowadzenia testów sprzętu w specjalnie w tym celu zorganizowanym GolfParku na terenach targowych.
Dodatkowym magnesem przyciągającym odwiedzających na targi Golf Europe jest na pewno fakt, że odbywają się one w trakcie najsłynniejszego na świecie Święta Piwa – słynnego Oktoberfest’u, które najhuczniej obchodzone jest właśnie w Monachium. Obecność na targach Golf Europe stwarza więc zarówno wystawcom jak i odwiedzającym niepowtarzalną okazję uczestnictwa w Oktoberfest i skosztowania złocistego trunku w międzynarodowym gronie ok. 6 mln jego miłośników!
Bilety wstępu na targi Golf Europe 2010 w atrakcyjnej cenie w przedsprzedaży można zamówić na stronie targów: www.golf-europe.com

Kontakt w Polsce – Nowe biuro informacyjne:
Pro Business Consulting – Oficjalny przedstawiciel targów Golf Europe w Polsce
Kontakt: Joanna Biernacka-Goworek
tel. kom. + 48 695 744 503, tel. 022- 789 17 11, faks: 022-789 17 86
e-mail: info@pro-business.eu

Więcej znajdziecie Państwo na stronie( kliknij tu) .
>