Zborowski show i majówka w Sierze!

Zborowski show i majówka w Sierze!

W Sierra Golf Club poczuli już wiosnę!
Za tydzień 26 marca rozśmieszać nas będzie znany golfista i niemniej znany aktor Wiktor Zborowski. Mamy nadzieję że znajdzie się w repertuarze i wątek z cyklu ” Inżyniera Kasprolewicza przypadki golfowe”
Fragment tychże przypadków pozwalamy sobie zupełnie bez wiedzy i zgody Wiktora przytoczyć poniżej .
Po niezwykle burzliwym siódmym dołku, inżynier roztrzęsiony uzyskanym wynikiem, siedzi za kierownicą melexa. Gąs, równie rozgoryczony, pakuje kije do torby. W pewnym momencie, półprzytomny inżynier, spazmatycznie naciska pedał gazu i będący na wstecznym biegu melex, powala Gąsa na ziemię i przejeżdża po nim dwoma kołami. Gąs wyje przejmująco. Spanikowany inżynier zmienia bieg i jeszcze raz przejeżdża po Gąsie. Tym razem do przodu. Gąs wyje przejmująco i obelżywie, powodując zrozumiały popłoch na tarasie domku klubowego. Przerażony inżynier pomaga wijącemu się spazmatycznie Gąsowi wydostać się spod melexa. Po krótkiej wymianie zdań, panowie wsiadają do pojazdu i oddalają się w kierunku ósmego tee. Dołek, solidarnie otwierają ponurymi slice’ami do wody.

Wszystkie opisane już i czekające na opisanie przypadki golfowe Inżyniera Kasprolewicza, miały miejsce w zamierzchłej przeszłości.
Dziś, Inżynier Kasprolewicz jest statecznym, ciężko doświadczonym i wytrawnym golfistą, twórcą wielu reguł i przepisów golfowych, wnikliwym analitykiem swingu (zwłaszcza Gąsowego, ale także wielu innych ) oraz cenionym hodowcą handicapu, który to handicap prezentował na wielu krajowych i międzynarodowych wystawach, zdobywając liczne medale, nagrody, wyróżnienia, listy pochwalne i adresy okolicznościowe :)))
Wiktor jak poczuje natchnienie, albo też może z nudów lub też innych równie wykwintnych pobudek, czasami ku uciesze grupowiczów, skrobnie mały tekścik na fejsowej stronie grupy Golf – lubię to!

Bilety na chichranie w kwocie 110 zł (wraz z kolacją i winem ) można nabyć w Recepcji Domu Klubowego.

A jak komuś mało to może zostać, albo wrócić i wziąć udział w atrakcyjnym turnieju
II Gaggenau Open Season Cup, który odbędzie się w dniach 30.04-1.05. Dla przyjezdnych dobra wiadomość, będzie można jak się komuś poszczęści wrócić szybciej do domu. Do wygrania jest bowiem porsche, torba z kijami powinna się zmieścić, wózek golfowy w takim przypadku można będzie raczej bez skrupułów zostawić. W końcu ilość wózków będzie się zgadzała. „Lokalesom” Porsche nie proponujemy, bo raz że gościnność i nie wypada, a dwa i tak by się nie mieli gdzie rozpędzić .
FORMAT TURNIEJU Stroke Play Brutto i Stableford Netto, Longest Drive i Nearest to the pin (drugiego dnia turnieju)
PAKIET DWUDNIOWY 2 x Green Fee, Lunch i Cocktail Party, Lunch i impreza z Cocktail Party,
Open Bar przy 16 dołku podczas trwania turnieju. Cena ino 420 PLN 
Sierra Golf Club z Hotelem Haffner w Sopocie przygotowali specjalne ceny pakietowe dla uczestników turnieju. Warto zasięgnąć języka tel. 58 778 49 00 lub poczytać na stronach hotelu www.hotelhaffner.pl
TERMIN ZAPISÓW upływa 29.04.2011 o godz.15.00