Szlifuj formę przed sezonem!

Super wyjazd – szlifuj formę przed sezonem!

08_titanic_deluxe_belek_lobby
Tomek Zembrowski proponuje Państwu golfowy wyjazd, codzienne golfowe szkolenie i oczywiście swoje towarzystwo w dwóch terminach : (7-14 marca 14 – 21 marca 2015). Nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć udział w dwóch turnusach. 🙂 Zakwaterowanie w luksusowym Hotelu : Titanic Deluxe Belek (7 noclegów) (strona hotelu: )

Ten luksusowy ośrodek położony jest nad rzeką, w otoczeniu lasów piniowych. Na miejscu do dyspozycji Gości jest 9 odkrytych basenów, 2 kryte baseny, park wodny ze zjeżdżalniami wodnymi, a także spa i centrum fitness z pełnym zakresem usług. Obiekt oferuje ponadto prywatną plażę o długości 1 km, która znajduje się w zacisznej okolicy.
Nowoczesne pokoje w ośrodku Titanic Deluxe Belek wyposażone zostały w telewizor LED, centralną klimatyzację oraz minibar z bezpłatnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Wszystkie pokoje dysponują również balkonem z widokiem na ogród. Z niektórych pokoi roztaczają się też widoki na rzekę.
Na terenie obiektu znajduje się restauracja bufetowa z bufetem dla dzieci, a także 4 restauracje z wyborem dań z karty, serwujące wybrane specjały kuchni tureckiej, włoskiej i owoce morza. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ponadto kilka barów.
W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się w łaźni tureckiej lub wybrać się na prywatny rejs statkiem po rzece. Przestronne centrum spa obejmuje zarówno część krytą, jak i część na świeżym powietrzu. Ośrodek Titanic Deluxe Belek oferuje ponadto zlokalizowany w pobliżu prywatny kompleks sportowy z 8 kortami tenisowymi i 3 profesjonalnymi boiskami piłkarskimi, porośniętymi trawą. Obiekt oddalony jest o 30 km od portu lotniczego Antalya. Ośrodek położony jest również w odległości 40 km od dzielnicy Kaleici.


wyżywienie All Inclusive Ultra
5 rund Golfa : 2 x Kaya + 1 x Pasha + 1 x Carya, (gra w nocy) 1 x Lykia Links
Transfery z i na lotnisko
Transfery na pola golfowe
Transfer do Belek na zakupy
Ubezpieczenie
Opieka trenera
Codziennie dwu-godzinna grupowa akademia na terenach treningowych i codzienna gra z trenerem (po kilka dołków na flight)

Cena (od osoby):
Pokój 2 osobowy 1030 euro
Pokój 1 osobowy 1130 euro

Cena nie obejmuje biletu lotniczego (Bilety w Sun Express lub Air Berlin od 200 euro), oraz opłaty za przewóz bagażu golfowego.

Zgłoszenia i ewentualne pytania prosimy kierować bezpośrednio do Tomasza       tel. 501 583 563   email:  zembermaster@wp.pl

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl