Dobre i polskie – będzie modniej na polach!

Zasiedziałe nieco i chyba lekko przereklamowane na naszym rynku włoskie marki i inne wynalazki golfowej mody, będą miały teraz nieco trudniej na polskim golfowym polu. Dziś właśnie wystartował nowy sklep internetowy z elegancką, pierwszą polską marką dla golfistów!
Majka Sajda zawodowa projektantka ubrań, stawiając swoje pierwsze golfowe kroki w Kalinowych Polach zauroczyła się golfem na tyle, że postanowiła powalczyć o brać golfową a raczej o nasz wygląd i co najważniejsze o naszą wygodę na polu!
“Kobiety narzekały na zbyt krótkie polo – wysuwające się ze spodni podczas gry, natomiast mężczyźni na zbyt ograniczony wybór w odzieży golfowej”…dlatego właśnie powstało golfowe body dla kobiet, dla mężczyzn zaś spodnie z motywem rajskich ptaków.”
Jak na poważne modowe przedsięwzięcie przystało marka ma już swoją ambasadorkę, którą została Kasia Selwent. Nie wiemy dokładnie jak nowa moda  damska wpłynie na koncentrację przedstawicieli brzydszej części braci golfowej, ale męska część redakcji już chciałaby te body podziwiać na polu.  Póki co, pozostają  nam obrazki na stronach internetowych, które można przeglądać na stronie http://sajdagolf.pl/

 

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl