I Turniej Klubowy w Modrym Lesie

I Turniej Klubowy – Modry Las
Dzisiaj na polu Modry Las odbył się przełożony z poprzedniego tygodnia I turniej klubowy . Udział w nim wzięło 28 zawodników , siedmiu zdezerterowało zapewne ze względu na dotkliwe zimno . Turniej rozegrano w formacie Stableford netto z pełnego handicapu w kategoriach:
Stb netto mężczyzn w kat. HCP 0-17.4 . w której zwyciężył Przemysław Fluder, drugie miejsce zajął Kazimierz Mendak, a trzecie Mariusz Wojciechowski.
Stb netto mężczyzn w kat. HCP 17,5-36,0, zwyciężył z rewelacyjnym wynikiem 44 pkt. Stb. Krzysztof Zalewski, drugie miejsce zajął Tadeusz Olewnik a trzecie Song Bum Eui
Stb netto kobiet w kat. HCP 0-36 wygrała Agnieszka Jakubowska
Najlepszy wynik brutto uzyskał Kazimierz Mendak.

W Modrym Lesie możemy zaobserwować kilka zmian. Przy drodze wjazdowej powstaje pierwszy modelowy dom, ale wciąż nie jest gotowy dom klubowy, chociaż widać już na nim dachówkę, to raczej nie ma co liczyć na zakończenie tej budowy w tym roku. Po “Bronku” niestety pozostał tylko baner na drajwingu, podobno otrzymał propozycję (finansową “nie do odrzucenia”) i poszedł sobie gdzieś w okolice Opola. Szkoda, ale pracować za miskę ryżu jest raczej trudno. Przy okazji, zanotowaliśmy lekki wzrost opłat turniejowych, członkowie klubu za turniej  płacą teraz 70 zł , gracze z zaprzyjaźnionych klubów 110, a pozostali goście 150. Zadowolenia z tego powodu nie zauważyliśmy  :).
Z dobrych wieści to ta, że już wkrótce na pole zawita znana starszym graczom, acz od pewnego czasu niewidziana (w golfie), postać w osobie Wojtka Słupeczańskiego. Serdecznie witamy na ziemiach zachodnich :).
zdjęcia z turnieju tutaj

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl