Zmarł Lech Gąsecki.

11822935_1021719247858912_7686182292273981886_oSą takie wiadomości , których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć.  Taką właśnie wiadomością jest informacja, że odszedł od nas Lech Gąsecki. Człowiek zasłużony dla  polskiego Golfa, który był w nim od kiedy pamiętam.

 

W trakcie mojej golfowej przygody poznałem wielu ludzi . Było ich tylu  i bez urazy , ale nie wszystkich pamiętam . Poznałem też kilku takich , których będę pamiętał i wspominał zawsze mile . Jednym z takich wspaniałych ludzi był Lech, kto go znał dobrze o tym wie. To był  naprawdę dobry  człowiek. Człowiek o którym można napisać wiele dobrego , zapewnie lepiej zrobią to inni.  Ja cieszę się, że dane mi było, po prostu spotkać go w swoim życiu i zwyczajnie  poznać!  Lechu mam nadzieję że gdzieś tam w górze mnie słyszysz – znajomość z Tobą, to  był dla mnie zaszczyt!

Na zawsze  zostaną mi w pamięci chwile z naszego ulubionego pola i wspólne wieczory spędzone nie tylko na gadaniu. Lechu graj spokojnie po tamtej stronie! Graj dobrze tak jak dobrym byłeś kompanem! My po tej stronie, będziemy za Tobą tęsknić  i kiedyś pewnie zagramy tam razem.

Wiem, że powinienem napisać dużo więcej , jednak żal ściska mi gardło  i naprawdę nie mogę. Nie teraz, może później jak nieco ochłonę. Wybacz Lechu i spoczywaj w pokoju!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 13 maja 2016 r o godz. 14:00 na Cmentarzu Starym w części katolickiej przy ul. Ogrodowej 39/43 w Łodzi.

ZF

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl