Stomatologia zdecydowanie wiedzie prym

Medycyna rozwija sie w zawrotnym tempie, jednak stomatologia zdecydowanie wiedzie prym jeśli chodzi o nowe możliwości, dziś tak bardzo zdigitalizowane. Ma ona  tak wiele do zaoferowania że każdy, nawet najbardziej wymagający pacjent znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego problemu.

To co dziś możemy zaproponować naszym pacjentom to przede wszystkim skrócenie czasu wizyty do minimum, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi implantologiczne czy protetyczne. Posiadając najnowocześniejszy sprzęt taki jak  system Cerec możemy podczas jednej wizyty uzupełnić defekty czy braki w uzębieniu, jak również zadowolić pacjenta, który ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na sferę estetyczna. Mowa tu o licówkach, koronach, onleyach, inleyach, mostach ceramicznych. Technologia ta umożliwia nam również odbudowę protetyczną na implantach, wykonanie uzupełnień tymczasowy w dniu zabiegu.

Implantacja to dziś najczęściej wybierana opcja przez pacjentów, którzy stali sie bardzo wymagający, świadomi i doceniający możliwości jakie daje dzisiejsza wiedza, doświadczenie i umiejętności  naszych lekarzy połączone z najnowocześniejszym sprzętem. Aby pacjent był w pełni usatysfakcjonowany i aby czas wizyty był skrócony do minimum szybko stało sie jasne, że własna pracownie protetyczna jest równie istotnym czynnikiem. Nasza pracownia protetyczna wyposażona jest w system  CAD/CAM, system ten pozwala zaprojektować i wykonać odbudowę protetyczną  znacznie dokładniejsza i bardziej wytrzymała niż miało to miejsce w tradycyjnej, niezdigitalizowanej pracowni protetycznej, prace są pełnoanatomiczne i z jednorodnego materiału.

Platinum-21

 

To właśnie dzięki syntezie najnowocześniejszej technologii oraz ogromnej wiedzy naszych lekarzy, wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom, które zdobyli  podczas pracy w kraju jak i za granica jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Bez wątpienia nasi pacjenci wychodzą od nas szczęśliwsi  zrelaksowani i w pełni usatysfakcjonowani, bo to, co do tej pory wydawało sie niemożliwe teraz staje się  standardem.

Platinum-20

 

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl