Świat-Whisky

Świat-Whisky.pl to jeden z największych sklepów specjalistycznych w Polsce oferujących alkohole luksusowe, ze szczególnym nastawieniem na whisky. Firma z siedzibą w Poznaniu działa od 2012 roku. Jak sama nazwa wskazuje, główną misją sklepu jest poszerzanie świadomości konsumentów i zaoferowanie im jak najszerszej oferty burbonów i whisky typu single malt, blended, blended malt i innych z całego świata. Poza tak popularnymi producentami, jak Szkocja, Irlandia czy Stany Zjednoczone, bez najmniejszego problemu kupią tu Państwo whisky z takich zakątków świata, jak: Japonia, Tajwan, Indie, Szwecja, Kanada, Australia, Niemcy, Austria, czy Holandia. Gama trunków zawiera zarówno serie ze stałego portfolio destylarni, jak i edycje limitowane  wypuszczane na rynek w ograniczonym nakładzie. Koneserzy złotego trunku odnajdą też wypusty sprzedawane przez niezależnych bottlerów.

    Oferta Świata Whisky nie zamyka się jednak tylko na tym alkoholu. Znajduje się tam bowiem pokaźna kolekcja innych wysokoprocentowych napojów alkoholowych takich, jak choćby koniaki, rumy, gin, grappy, brandy, bittery i likiery, armaniaki czy calvadosy. Ponadto sklep oferuje szampany i wina musujące oraz wina wytrawne, czekolady bardzo dobrej jakości oraz akcesoria związane z piciem whisky. Jeśli w ofercie sklepu nie znajdą Państwo szukanego alkoholu, z pewnością nie będzie problemem ściągnięcie go na specjalne życzenie klienta.

    Zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych sklep wychodzi z propozycją przygotowania spersonalizowanych zestawów i koszy okoliczn  ościowych. Z całym asortymentem mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej www.swiat-whisky.sklep.pl lub odwiedzić salon przy ulicy Rakoniewickiej 10 w Poznaniu (przy Wiadukcie Kosynierów Górczyńskich), gdzie w wyborze odpowiedniego trunku chętnie pomoże wykwalifikowana kadra. Sklep zajmuje się także wysyłką oferowanych trunków na terenie całego kraju. Firma zajmuje się też prowadzeniem degustacji dotyczących tematyki whisky.
Zapraszamy na od pon. do pt. w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty 10:00-14:00. Możesz nas również znaleźć na www.swiat-whisky.sklep.pl lub na fanpage’u www.facebook.com/SwiatWhisky.

My  przy okazji polecamy nasze golfowe zestawy do whisky.

0020 0007 DSC_3889

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl