Startuje nowy kanał telewizyjny Golf Channel Polska

W sobotę, 18 marca br. w samo południe, rozpoczyna nadawanie nowy kanał Golf Channel Polska. Program skierowany jest do fanów sportu i rozrywki. Widzowie będą mogli śledzić transmisje na żywo z PGA TOUR. W ramówce znajdzie się także bogata oferta programów rozrywkowych, szkoleniowych i informacyjnych. Kanał dostępny jest już w ofercie Cyfrowego Polsatu, a wkrótce również w sieciach telewizji kablowej w całej Polsce.

 

„Cieszę się, że dzięki Golf Channel Polska również polscy telewidzowie zobaczą jak atrakcyjny może być golf na najwyższym światowym poziomie. Golf to jednak nie tylko pasjonujące rozgrywki zawodowców, ale przede wszystkim świetny sposób na aktywne spędzanie czasu z rodziną i z przyjaciółmi. Start Golf Channel Polska doskonale wpisuje się w zdrowy tryb życia rosnącej liczby Polaków. Golf to niesamowita sceneria i przyroda, nieustannie zmieniające się warunki pogodowe. a jeżeli dodamy do tego emocjonalne reakcje zawodników i żywiołowy doping nawet 100-200 tysięcy kibiców na największych światowych turniejach, to mamy gotową receptę na super telewizję dla wszystkich” – mówi Marek Sowa, współzałożyciel Golf Channel Polska.

 

Golf Channel Polska to wielka szansa na rozwój tej olimpijskiej dyscypliny w naszym kraju, poprzez unikatowe połączenie najwyższej dawki emocji sportowych z wieloma programami szkoleniowymi, lifestylowymi i rozrywkowymi. Pokażemy, że każdy może być fanem golfa. Ponad 60 milionów osób na świecie już gra w golfa, w tym największe gwiazdy sportu, m.in. piłki nożnej, tenisa czy koszykówki. Wszystko to pokażemy w Golf Channel Polska” – powiedziała Katarzyna Terej, współzałożycielka kanału.

Ramówkę tworzą 3 główne bloki tematyczne:

  • Sport i transmisje na żywo,
  • Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne,
  • Nauka gry w golfa i fitness.

 

Golf Channel Polska – sportowo-lifestylowy kanał TV tworzony na licencji NBC Universal oraz PGA TOUR. W programie 25 godzin transmisji na żywo w tygodniu z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, informacyjne i szkoleniowe. Program  jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z  komentarzem w języku polskim, na platformie Cyfrowego Polsatu,  wkrótce również w sieciach telewizji kablowej w całej Polsce.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl