Trzecia liga w Brzeźnie!

 

Pro Golf Tour zaliczany jest do trzeciej ligi golfa europejskiego. W rozgrywkach weźmie udział blisko 100 zawodowców z całej Europy. Dzięki dzikim kartom w turnieju, wezmą udział najlepsi gracze  PGA Polska: Adrian Meronk, Max Sałuda, Grzegorz Zieliński, Thomas Bosco-Cwiok, Adrian Kaczała, Łukasz Szadny, Kuba Ufnal i Kamil Chojnicki. 

Grupę zawodowców uzupełnią amatorzy – Kadrowicze Polski. Turniej  Pro Golf Tour zaliczany jest do oficjalnego rankingu światowego WAGR (the World Amateur Golf Ranking), a co za tym idzie, jest to wyjątkowa okazja, dla amatorów, na zdobycie dodatkowych punktów. Pula nagród Wrocław Open wynosić będzie blisko  130.000 zł.

„Jestem niezwykle dumny mogąc zaprosić wszystkich Państwa na profesjonalny turniej golfowy Wrocław Open do Pałacu w Brzeźnie.  Cieszę się też, że Gradi Golf Club będzie reprezentował Wrocław i Polskę jako gospodarz tego turnieju. Nasz turniej to jeden z zaledwie dwóch wydarzeń w ramach zawodowego cyklu Pro Golf Tour w tym roku i jestem pewien, że tym wydarzeniem pokazujemy, jak dynamicznie rozwija się w Polsce ta dyscyplina sportu. Mamy coraz więcej młodych, utalentowanych zawodników, którzy już wkrótce będą walczyli o miejsca w światowej elicie. Cieszę się, że wielu z nich kibice będą mogli obserwować podczas zawodów Wrocław Open w Brzeźnie „– powiedział Krzysztof Gradecki

 

Program turnieju Wrocław Open:

3 wrzesień 2017

1  runda turniejowa

4 wrzesień 2017
2 runda turniejowa

5 wrzesień 2017
3 runda finałowa

Turniej Wrocław Open poprzedzi Pro-Am Wrocław Open o Puchar Prezesa PGA Polska by Golf Clothes. Podczas  Pro-Amu amatorzy będą mieli okazję zagrać z najlepszymi zawodowcami.  ProAm zostanie rozegrany w formacie Stableford netto. Będą się liczyły dwa najlepsze wyniki na każdym dołku. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze drużyny, a także gracz, który będzie miał najlepszy wynik indywidualny.

 

Program Pro-Amu  – 3 Września 2017:

10.30 Późne śniadanie
11.30  Konferencja prasowa
14.00 Star turnieju Pro-Am
15.00 Akademia golfa dla początkujących gości
19.00 Bankiet po rundzie i atrakcje wieczoru

 

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl