WAGC – dodatkowe atrakcje!

World Amateur Golfers Championship 2017 oprócz turnieju finałowego organizator zadbał o dodatkowe atrakcje dla startujących. Uczestnicy na pewno nie bedą się nudzić i dodatkowo oprócz gry mogą wziąć udział w imprezach towarzyszących.

Poniżej prezentujemy plan World Amateur Golfers Championship 2017.

Czwartek, 24 sierpnia

 

08:00                    Start pierwszej rundy na polach golfowych Binowo Park Golf Club i Modry Las Golf Resort

13:00                     Konferencja prasowa w Binowo Park Golf Club

17:00                     „Festiwal konkursów sponsorskich” w Binowo Park Golf Club

 

Piątek, 25 sierpnia

 

08:00                     Start drugiej rundy na polach golfowych Binowo Park Golf Club i Modry Las Golf Resort

15:00                    Akademia Golfa dla gości

19:45                    Komu Group WAGC Hiszpania 2017 – konkurs dla zwycięzców Grand Prix 2017

20:00                     Bankiet Sponsorski na polu golfowym w Binowie:

 • Ceremonia Wręczenia Nagród w cyklu Grand Prix
 • Ceremonia Wręczenia Nagród w kategorii Celebrities WAGC
 • Bankiet

Sobota, 26 sierpnia

 

08:00                     Start finałowej rundy na polu golfowym Binowo Park Golf Club

17:00                     Ceremonia wręczenia nagród

  Festiwal Konkursów Sponsorskich WAGC 2017***

 

Czwartek od godziny 17:30 w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze odbędzie się piknik golfowy dla zaawansowanych golfistów. Oprócz konkursów golfowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami zapewniamy: piknikowy grill, napoje

 • Scubaspa Hole in One/Closest to the Pin. Dołek nr 9. Wszyscy uczestnicy mają dwie próby. Wygrywa osoba, która trafi do dołka, lub uderzy najbliżej dołka. Trafienie do dołka nie kończy konkursu. W przypadku remisu decyduje dogrywka. Każdy z uczestników dogrywki uderza piłkę, wygrywa ten „kto bliżej dołka”. Nagroda – pobyt tygodniowy na Malediwach dla dwóch osób (bez przelotu).
 • SPAR Putt in One – Putting Green. Wszyscy uczestnicy mają dwie próby. Wygrywa osoba, która trafi do dołka, lub uderzy najbliżej dołka. Trafienie do dołka nie kończy konkursu. W przypadku remisu decyduje dogrywka. Każdy z uczestników dogrywki wykonuje putt. Wygrywa ten „kto bliżej dołka”. Nagroda – telefon komórkowy.
 • Konsalnet Straithest Shot – Start przy tee nr 1, kierunek gry fairway nr 1. Uderzenie120 – 150 metrów Nagroda – voucher na usługę monitorowania domu, auta, motocykla (do wyboru) przez 1 rok.
 • Odyssey best putt- treningowy putting green. Nagroda- Odyssey O-Works Red– równolegle ze światową premierą, Zwycięzca otrzyma jako pierwszy w Polsce putter z nowej serii Odyssey O-Works Red wraz z zapasem najlepszych piłek golfowych- Callaway Chrome Soft”. W przypadku remisu decyduje dogrywka. Każdy z uczestników dogrywki wykonuje putt. Wygrywa ten „kto bliżej dołka”.

 

 • Chervo Putting Green Contest. Putting Green. Do rozegrania 6 dołków na Putting Greenie. O wyższym miejscu decyduje mniejsza liczba uderzeń. W przypadku remisu decyduje dogrywka. Każdy z uczestników dogrywki wykonuje putt. Wygrywa ten „kto bliżej dołka”. Nagroda: voucher o wartości 1.000 zł do wykorzystania w sklepie Sportofino.

*** Bankiet Sponsorski ***

 • Przed bankietem około 19:45 konkurs KOMU GROUP WAGC Hiszpania 2017

Do konkursu kwalifikują się zwycięzcy Grand Prix WAGC 2017 – 6 osób, które zdobyły najwięcej punktów w turniejach eliminacyjnych i zajęły pierwsze miejsca w rankingu Grand Prix. finał polegający na tym, że jego uczestnicy wykonają jedno uderzenie z około 100 metrów na green nr 9 lub 18. Wygra osoba, której piłka uderzona zostanie najbliżej dołka. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci udziału w cyklu turniejów World Amateur Golfers Championship w Hiszpanii, który odbędzie się w marcu 2017 roku. Nagroda obejmuje pobyt w hotelu wraz ze śniadaniami, udział w turniejach golfowych (bez przelotu) i inne usługi zawarte w pakiecie.

 • Ceremonia Wręczenia Nagród w cyklu Grand Prix
 • Ceremonia Wręczenia Nagród w kategorii Celebrities WAGC
 • Bankiet

Zapisz

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl