Polonia Cup – jak za dawnych dobrych lat!

 

Tych wszystkich , którzy mieli już okazję startować w Polonii zachęcać nie musimy, tym którzy jeszcze nie mieli okazji polecamy spróbować a na pewno nie pożałują. W dawnych czasach turniej Polonia Cup był najważniejszym wydarzeniem sezonu,dziś w gąszczu wydarzeń golfowych wciąż jest w czołówce! Dla nas na zawsze zostanie tym czymś  w czym  ZAWSZE BĘDZIEMY UCZESTNICZYĆ!  Pewnie tak jak nasz największy golfowy gaduła, który z przerażeniem w oczach zdał sobie sprawę, że to już 23 raz ….

Turniej Polonia Cup odbędzie się w Amber Baltic Golf Club w dniach 9-11.08.2018 i będzie to już dwudziesta trzecia edycja tego wydarzenia. Jest to najstarszy, cyklicznie rozgrywany turniej golfowy w Polsce. Ogromny sukces poprzednich edycji tego turnieju powoduje zwiększające się z roku na rok zainteresowanie naszą imprezą. W ubiegłym roku udział w turnieju wzięło ponad 100 zawodników, reprezentujących Polskę a także golfową Polonię z niemal całej Europy, oraz USA i Kanady .  

Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista – Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w wielu kategoriach turniejowych.

Sponsorem Tytularnym tegorocznej edycji turnieju został autoryzowany dealer Volvo firma Auto Bruno.

W gronie sponsorów znalazły się firmy reprezentujące zarówno branżę finansów i nieruchomości – M Leasing, Nieruchomości Baszta,  branżę hotelarską: Marena Wellness & Spa, Vienna House Amber Baltic jak również branżę golfową: Ticad, BogiGolf, Golf Masters. Tak liczne grono Sponsorów gwarantuje atrakcyjne nagrody – sprzęt golfowy topowych marek czy vouchery pobytowe w znanych hotelach. Nagrodę specjalną „Samochód Volvo XC60 na Weekend” ufundował Sponsor Tytularny turnieju firma Auto Bruno.

Turniej odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Polskiego Związku Golfa.

Program tegorocznej edycji turnieju Polonia Cup przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Zaczynamy prezentacją samochodów marki Volvo, która będzie trwała przez wszystkie dni turnieju. W czwartek, podczas pierwszej rundy turnieju odbędzie się konkurs Hole-in-One na dołku nr 14 – do wygrania wózek elektryczny Ticad Liberty. Firma Pieroth zaprasza do restauracji klubowej na degustację win, a zwieńczeniem turnieju będzie sobotnia Gala w Vienna House Amber Baltic, poprzedzona imprezą „before party” w nowo otwartej Piano Cafe Międzyzdroje.

Podobno jeszcze się można dopisać , ale głowy nie damy , jakby co telefonujcie  do Małgosi 

tel. + 48 913265110

abgc@abgc.pl

 

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl