“Urodzeni w prl-u” – za nami!

Turniej bez “przyszłości”  i jakiego nie ma nigdzie, już  poza nami!

Bez przyszłości bo w końcu się kiedyś urodzeni w peerlu wykruszą  i pozostaniemy tylko na kartach historii, ale póki trwamy jeszcze, to bawmy się i śmiejmy! Nie były to przyjazne czasy i chyba nikt za nimi nie tęskni, ale to czasy naszej młodości!  Czasami zderzając się poprawnością polityczną , jakimś rodo czy innym wytworem wyobraźni polityków czy urzędników, to jednak przyznaję, że mimo komuszej dominacji , przynajmniej w ostatnich latach, jedynie słusznego ustroju   było jakoś normalniej! Nie sądziłem, że kiedyś napiszę takie słowa, ale ostatnio przerastamy samych siebie! Administracja nam się rozrasta do granic wytrzymałości  a jak wiadomo chcąc uzasadnić swój byt  tworzy dziwne ona “przepisy” , których normalny obywatel nie ogarnia i chyba nie bardzo chce! To takie pewnego rodzaju zniewolenie, które akceptujemy z lenistwa, bo nie chce na się z tym walczyć! Zostawmy jednak politykę i miejmy ją w głębokim poważaniu!   Żyliśmy w tamtych czasach i to nie nasza wina! W pewnym sensie nasze dzieci dzięki nam i naszym rodzicom mogą dziś grac w golfa, zwiedzać świat  i robić prawie wszystko co chcą! I o to walczyliśmy! Nie pozostaje nam nic innego jak wyśmiewać tamte mroczne czasy i bawić się wspominając  i wyśmiewając absurdy prlu. I taka właśnie jest idea turnieju “urodzonych w PRL-u!

Turniej należy uznać za udany, sądząc po humorach uczestników. Wielu podjęło rękawicę  wkładając dużo serca w przygotowanie odpowiedniego stroju z epoki.  W końcu mieliśmy do wyboru modę z ponad czterdzieści lat! Fantazję przebierańców możecie podziwiać na zdjęciach  i filmach do których linki znajdziecie poniżej. Przed nami zatem kolejna trzecia edycja którą zaczniemy niebawem przygotowywać koncepcyjnie i rozpoczniemy poszukiwania sponsorów na nasz w końcu niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju turniej! Wy natomiast już dziś szukajcie inspiracji na stroje i przebrania , bo poprzeczka została umieszczona wysoko! Rozważamy zmianę terminu i chcielibyśmy zorganizować ten turniej w terminie, gdy nie będzie takich korków na drogach prowadzących nad morze. Rozważamy albo początek sezonu albo koniec wakacji. Co wy na to? Jaki termin preferujecie? Piszcie do nas , w końcu jak powiedzieli hydraulicy to wasz turniej , a my go tylko dla was robimy! 🙂 Do zobaczenia w przyszłym roku na urodzonych w PRL-u , a my myślimy jeszcze nad turniejem “Niespodzianek”, ale psst. bo to przecież niespodzianka. 

Dziękujemy wam za udział w zabawie i szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, których z roku na rok przybywa – to dzięki wam mogliśmy się świetnie bawić i doceniamy to!  

Zdjęcia tutaj:

https://www.golfpl.com/galerie/nggallery/kamien/Urodzeni-w-PRL-u-II–2018

https://www.golfpl.com/galerie/nggallery/kamien/Urodzeni-w-PRl-II-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-2–2018

Linki do filmików :

 

https://youtu.be/2oyB2M2tH8M

https://youtu.be/rhUkWHiCPKE

https://youtu.be/srWtz9EwqBU

https://youtu.be/6X54ax8yLr0

https://youtu.be/HojPsGUug_I

https://youtu.be/hN8DjqaFlQY

https://youtu.be/GY_iPjIroc8

https://youtu.be/4naqwIAd5pM

https://youtu.be/RzgT9DIlf-8

https://youtu.be/hRAyPMUKj4g

https://youtu.be/s32_CDcmfK0

https://youtu.be/qO0jIriSBds

https://youtu.be/SPf4eyF8UDY

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl