V edycja WCGC Poland za nami!

V edycja WCGC Poland za nami!

Jan Mikołajczak i Michał Mierzwa, czyli drużyna Liski, zwyciężyli w V edycji WCGC Poland – krajowych elimanacjach do największego korporacyjnego turnieju golfowego świata – World Golf Corporate Challenge. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Konsalnet w składzie Witold Kwiatkowski
i Mirosław Kęcik, a trzecie miejsce – House of Tudor, czyli Sunny Ahuja i Philippe Metras.

fot. Łukasz Sowa www.fb.com/lukaszsowa – Studio Fotografii Poranne Espresso – www.fb.com/poranneespresso

W rozegranym 11 maja na polu golfowym w Sobieniach Królewskich turnieju WCGC Poland 2019 wystartowały 42 dwuosobowe drużyny. Poziom był bardzo wysoki, a szereg nagród dodatkowych na wybranych dołkach motywował do zaciętej rywalizacji. Niestety, podobnie jak rok temu, także w tym roku nikomu nie udało się wygrać wspaniałego auta, jakim jest Mercedes-Benz Klasa A, który był nagrodą za Hole in One na dołku #4 Turniejowi towarzyszyła Akademia Golfa, czyli piknik golfowy połączony z amatorskimi rozgrywkami dla dużych i małych początkujących golfistów, prowadzony przez instruktorów z Sobienie Performance Academy.  O atrakcje i cenne nagrody zadbali jak zwykle niezawodni partnerzy WCGC Poland.

Jan Mikołajczak i Michał Mierzwa będą reprezentować nasz kraj podczas światowych finałów WCGC 2019, które odbędą się w dn. 3-7 lipca w Cascais w Portugalii. Nagroda główna za zwycięstwo w rozgrywkach na szczeblu narodowym obejmuje m.in. w pełni opłacony wyjazd na światowe mistrzostwa WCGC 2019 na jednym z najlepszych europejskich pól golfowych w OitavosDunes w Portugalii. Podczas trwającego kilka dni wydarzenia nasi zwycięzcy będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i jego okolice.

Polską edycję największego korporacyjnego turnieju golfowegona świecie od 2015 roku organizuje agencja marketingu zintegrowanego – Plej.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl