Zapraszamy na pierwszy w Polsce turniej połączony z giełdą sprzętu golfowego!

Mamy dla was nie lada gratkę!

26 maja na polu w Grębowie zagramy jubileuszowy turniej piętnastolecia jednego  z największych i najdłużej działających w Polsce sklepów golfowych. O nagrody więc nie musicie się martwić, będą zapewne atrakcyjne, bo patrząc na ofertę sklepu jest w czym wybierać!

Sklep golfowy Bogi golf  jest obecny na naszym rynku nieprzerwanie od 2004 roku i wciąż  kieruje się tą samą zasadą, by szybko i sprawnie spełniać oczekiwania swoich klientów dostarczając przy tym szeroką ofertę sprawdzonego i markowego sprzętu w doskonałych cenach. W ofercie sklepu znajdziecieszeroki wybór sprzętu golfowego zaczynając od kompletnych zestawów kijów golfowychpoprzez drivery, puttery, woody, wedge, wózki golfowe, torby, piłki i odzież oraz na wielu innych drobniejszych akcesoriach dla golfistów skończywszy.

Używane nie znaczy gorsze, czyli pierwsza giełda sprzętu golfowego w Polsce!

Ceny nowego sprzętu golfowego potrafią być faktycznie wysokie, ale też wiele osób nie zadowala się tańszymi “odpowiednikami”. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup sprzętu używanego. Używany sprzęt jest z reguły tańszy od nowego, ale nie znaczy to wcale, że musi być przez to gorszy. Często zdarzają się sytuacje, gdy ktoś kupuje nowy kij, po czym rezygnuje z niego po zaledwie kilkukrotnym użyciu! W takiej sytuacji zakup używanego sprzętu oznacza możliwość nabycia sprzętu właściwie nowego. Warto rozważyć taką możliwość zwłaszcza podczas podejmowania decyzji o rozpoczęciu przygody z golfem.

Każdy z nas ma już trochę niepotrzebnego,ale w dobrym stanie sprzętu golfowego i inne drobiazgi, które mogą jeszcze komuś służyć. Dlaczego więc  nie zamienić się z kimś na coś, co może nam się przyda? Możemy także spróbować to sprzedać i w ten sposób odzyskać parę groszy, by dołożyć np. do czegoś, co jest nam potrzebne, lub po prostu oddać to komuś, komu się przyda.  Bywa, że wygrywamy np. kolejny putter a swojego 10 letniego i tak nie oddamy za żadne skarby, bo nam po prostu “chodzi”, albo inną zupełnie nie trafioną nagrodę  (sam swego czasu na wiodącym polu golfowym jako nagrodę w turnieju przygarnąłem różowy damski daszek, na szczęście mam grającą żonę) .  W taki czy inny sposób po latach odkładają się nam w garażach czy piwnicach kolejne kije, wózki, torby, które żal jest wyrzucić a oddać specjalnie nie ma komu.

Dlatego nastał już odpowiedni czas, by wziąć udział w naszej GIEŁDZIE i przewietrzyć nasze “magazyny” próbując sprzedać nasze “skarby” za kilka złotych.

Z drugiej strony także my możemy trafić na dobrą okazję i dużo taniej nabyć np. zgubiony kij od kompletu czy inną rzecz. Wiadomo, że przed zakupem warto czasami popróbować czy dany kij nam “leży”  i co ważne spróbować się potargować. Trudno to zrobić prze Internet, dlatego sadzimy, że już czas zaproponować wam takie “handlowe” spotkanie na polu!  Jest okazja, zaczynamy sezon i przy turnieju piętnastolecia sklepu golfowego Bogi Golf  taką giełdę sprzętu postanowiliśmy przeprowadzić! Jeżeli wiec macie coś do sprzedania lub chcielibyście okazyjnie nabyć wpadnijcie na pole Kamień Country w Grębowie26 maja na turniej i giełdę! Zawodnicy turniejowi, możliwość wystawienia swoich rzeczy mają zagwarantowaną w cenie uczestnictwa w turnieju.

Prosimy bardzo ze względów organizacyjnych o podanie informacji o zamiarze prowadzenia sprzedaży przy rejestracji na turniej lub powiadomienie w inny sposob.

 Zachęcamy także do skorzystania z najlepszego fittingu w Polsce w czasie trwania turnieju!

 

Firmy chcące wystawić odpłatnie swoją ofertę, podczas giełdy zapraszamy do kontaktu z redakcją:  golf@golfpl.com

https://www.facebook.com/events/695900884160066/

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl