Oskoma Ladies Cup

Oskoma Ladies Cup – golfowe rywalizacje kobiet co miesiąc w Trzaskowie

Golf w Polsce zyskuje na popularności. Amatorzy tego sportu mają w Polsce do dyspozycji 69 obiektów golfowych. Jednym z nich jest Oskoma Trzaskowo – to tu organizowany jest cykl turnieju dla kobiet – Oskoma Ladies Cup.

Panie zagrają na 9 dołkowym polu golfowym o powierzchni 10 hektarów w Trzaskowie. Pierwsze spotkanie z cyklu odbyło się 12 czerwca. Kolejne wydarzenia zaplanowane są na 7 sierpnia i 4 września, finał szykowany jest na 2 października.

Oskoma Ladies Cup w Trzaskowie to nie tylko turniej, ale też możliwość spędzenia soboty w gronie kobiet. W ramach turnieju przygotowaliśmy dla Pań poczęstunek od szefa kuchni i spotkanie-niespodziankę połączone z degustacją. To jednak nie wszystko, ponieważ na najlepsze golfistki czekają atrakcyjne nagrody. – mówi o cyklu turniejów Agnieszka Biernacka, właścicielka Oskomy Trzaskowo. Sponsorami nagród w Ladies Cup są m.in. Good Time Instytut & Medical SPA, bieg Ultratur, PIAG The Fresh Tea, PG Home Nieruchomości.

W Oskoma Ladies Cup wziąć udział mogą wszystkie chętne golfistki. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 662 352 198. Koszt uczestnictwa to 80 zł.

Pole golfowe Oskoma Trzaskowo znajduje się 20 kilometrów od Poznania i położone jest w sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka. Dwustuletnie dęby, staw i pola zieleni tworzą niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich miłośniczek i miłośników golfa. Goście mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu golfowego, driving range z 16 stanowiskami, putting green, chipping green oraz pitching green. W każdą sobotę najmłodsi spotykają się w ramach Akademii Juniora. Dorośli, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z golfem ćwiczą pod okiem trenera w każdą środę. Trzaskowo żyje nie tylko golfem – do dyspozycji gości jest także restauracja, w której można rozpocząć dzień od śniadania, zaznać przerwy przy lunchu oraz delektować się daniami serwowanymi na kolację. To miejsce, które doskonale sprawdza się w organizacji przyjęć okolicznościowych, business lunchy i szkoleń.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl