Turniej golfowy z okazji 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego

W najbliższy weekend odbędzie się turniej golfowy z okazji 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego!

Miejscem zawodów będzie kompleks Karolinka Golf Park niedaleko Opola. Partnerem tytularnym został dealer samochodowy Audi Lellek Opole, a jednym ze sponsorów Volkswagen Bank – który po raz kolejny angażuje się w wydarzenia o charakterze sportowym.

Turniej 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa by Audi Lellek Opole jest częścią obchodów jubileuszu klubu. Zawody odbędą się w godz. 11.00 – 16.00. Całość zaplanowano w formule texas scramble. Golfiści będą rywalizowali parami w klasyfikacji netto. Zapisy są otwarte dla wszystkich chętnych.

Wśród sponsorów turnieju jest Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services), który chętnie wspiera inicjatywy sportowe.

– Sobotni turniej w Karolinka Golf Park to wspaniałe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów gry w golfa. Dyscyplina, która w przeszłości uważana była za elitarną, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeśli miałabym porównać Volkswagen Bank do sportu, to byłby to właśnie golf. Dlaczego? Z jednej strony mamy swoje grono klientów, którzy nam ufają, a z drugiej konsekwentnie chcemy trafiać do nowych, pokazując, że warto z nami grać i trafiać do dołka. Dlatego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zawodach. Trzymamy kciuki za najlepszych! – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

– Wydarzenie tej rangi odbywa się raz na 20 lat, dlatego postanowiliśmy zadbać o jego wyjątkową oprawę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. jazdy testowe najnowszymi modelami Audi, dołki konkursowe oraz ufundowaliśmy ciekawe nagrody. Miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję przetestować też niektóre modele naszych samochodów – dodaje Grzegorz Lellek, Prezes Zarządu Grupy LELLEK.

Obchody 20-lecia OKG odbywają się po patronatem Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury oraz Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły oraz Burmistrza Gogolina. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Karolinka Golf Park.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl