Chapeau bas – zakładamy kapelusze!

Chapeau bas – zakładamy kapelusze!
Jeśli ktoś zaplanował urlop we wrześniu – będzie zadowolony. Prognoza długoterminowa zapowiada ciepłą i słoneczną aurę. W kolejnych tygodniach możemy się spodziewać wielu chwil ze słońcem oraz z temperaturami powyżej 30 st. C – informują synoptycy.
Natomiast my informujemy, że 3 września przygotowaliśmy turniej na najstarszym i chyba najpiękniejszym polu golfowym Amber Baltic  – „Twoje kapelusze – jak statki na niebie. Turniej towarzysko-sportowy”.  

Powszechne mniemanie, iż Golf to drogi i elitarny sport jest zwyczajnym absurdem. My i kilka osób w tym kraju o tym wiemy, ale niestety potrzeba jeszcze czasu, aby dowiedzieli się o tym pozostali. Podobnym mitem jest opinia jakoby głównym celem udziału w zawodach była wysokość nagród. Zdajemy sobie sprawę, że tak nie jest i wiemy co jest kluczowym powodem. Stąd określenie towarzysko -sportowy! Bo oprócz wyzwań sportowych, walki z samym sobą i współzawodnictwem, Golf niesie także przesłanie towarzyskie i jest w pewnym sensie kurtuazyjny. Stąd kapelusze! Te jak wiadomo dodają gracji i galanterii. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla was dniem sympatycznym w sferze sportowej i miłym towarzysko. Dniem, w którym będzie czas nie tylko na zmaganie się z polem, ale także rozmowy po rundzie. Wierząc w Was i w to, że kapelusz zobowiązuje, nie będziemy organizować loterii, by was zatrzymywać podczas ceremonii wręczenia nagród. To przecież naturalne, że oklaskujemy najlepszych i chapeau bas!
Wyróżnimy także posiadaczy najoryginalniejszych kapeluszy i postaramy się zorganizować dodatkowe konkursy. Jakie? Dowiecie się o tym na miejscu.  Wierzymy, że tego dnia wspólnie spędzimy wspaniałe chwile pośród zieleni i razem będziemy się dobrze bawić w ten pierwszy, powakacyjny weekend.
Zatem do zobaczenia na polu!  
By zawalczyć z mitem drogiego sportu i pokazać, że można, wspólnie z Amber Baltic ustaliliśmy opłaty na minimalnie możliwym poziomie. Dziękujemy także naszym sponsorom, a Wy pamiętajcie o nich, bo również dzięki nim spędzicie wspaniały dzień!   Opłaty wynoszą:
100 zł dla członków EKG i Amber Baltic
200 zł dla członków Modry, KCC, Binowo Park, Zawarcie, G&R
250 zł Dla pozostałych uczestników i WSZYSTKICH BEZ KAPELUSZY!

Zapisy do turnieju tutaj: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v310/#/8014/registration
Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl