Apartamenty na strzeżonym osiedlu

• 46 apartamentów wykonanych w bardzo wysokim standardzie (okna wykonane z machoniu – machoń amaranti). Wszystkie apartamenty mają wysokość 3 do 3,2m Zabudowa szeregowa bez klatki schodowej, wejście usytuowane bezpośrednio od parkingu. Rozsuwane drzwi tarasowe wychodzą bezpośrednio na indywidualną działkę. Siedem lokali wykonanych pod klucz w bardzo wysokim standardzie, wyposażonych w kominki oraz klimatyzację.
• Apartamenty znajdujące się w budynku “C”
Budynek wolnostojący tylko z 4 apartamentami w zabudowie szeregowej. Apartamenty pod klucz, wykonane w bardzo wysokim standardzie, z własnym ogródkiem w cenie apartamentu.
• Apartamenty znajdujące się w budynku “D” -4 apartamenty wykonane w bardzo wysokim standardzie o bardzo dużej przestrzeni. Są tam :klimatyzacja, granitowe posadzki, stolarka drewniana (machoń amaranti). Powierzchnia apartamentu to około 55m2.
• Apartamenty znajdujące się w budynku “E”
Dwurodzinny budynek w kształcie trójkąta. Jeden apartament na parterze o powierzchni około 80m2 z ogródkiem (w cenie apartamentu, ogródek 300m2). Drugi apartament o powierzchni 100m2, z tarasem o powierzchni 100m2, na tarasie znajduje się jacuzzi na 6 osób (na dachu budynku) i łazienka z prysznicem.
• Apartamenty znajdujące się w budynku “F”
12 apartamentów, 6 apartamentów z ogródkami (wliczonymi w cenę) i 6 apartamentów dwupoziomowych z dużymi tarasami, z każdej strony rozpościera się widok na las. Apartamenty posiadają własną pralnię, saunę i pomieszczenia gospodarcze. Wielkość apartamentów od 50m2 do 120m2.
• Cała działka jest bardzo ładnie ogrodzona, a całość posesji łącznie z luksusowym parkingiem oświetlona i monitorowana przez nowoczesny system kamer. Brama wjazdowa otwierana na pilota. Zabudowa działki nie przekracza 25% a większość jest obsadzona zielenią. W kompleksie są: plac zabaw dla dzieci, pralnia ogólnego dostępu oraz sauna, podgrzewany basen na froncie budynku B. Całość inwestycji jest własnością hipoteczną z gruntem,(osiedle będzie bezczynszowe). I to wszystko graniczy w Wolińskim Parkiem Narodowym i znajduje się tylko 2 km od pola Amber Baltic.