Kabareciarze organizują turniej golfowy

Kabareciarze organizują turniej golfowy

– To już piąta edycja naszego turnieju golfowego i jesteśmy z tego dumni. Z małego turnieju zrobiliśmy naprawdę fajne wydarzenie – mówią organizatorzy z Kabaretu Ani Mru Mru. Turniej już tradycyjnie odbędzie się na Polu Golfowy w Wierzchowiskach koło Lublina. Ani Mru Mru invitation by BMW Best Auto już 9-10 lipca.

W zeszłym roku w turnieju wzięło udział 72 golfistów. Byli to zaproszeni goście przez Ani Mru Mru i golfiści klubu Wierzchowiska. Turniej zakończył się wygraną w strokeplay brutto karta podstawowa Wojciech Świniarski oraz strokeplay brutto women Katarzyna Kaźmierczyk, nearest to the pin Wojciech Pogonowski oraz longest driver Michał Tkaczyk.

Uczestnictwo w tegorocznym turnieju kosztować będzie 250 zł i już można się rejestrować. Tak jak rok temu nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:
Strokeplay netto mężczyźni (1, 2, 3 miejsce)
Strokeplay netto kobiety(1, 2, 3 miejsce)
Strokeplay brutto mężczyźni (1 miejsce – puchar przechodni)
Strokeplay brutto kobiety (1 miejsce – puchar przechodni)
Strokeplay brutto najlepszy junior (1 miejsce)
Puchar nadziei
Nagrodę otrzyma zwycięzca w konkurencji ‘’nearest to the pin”
Nagrodę otrzyma zwycięzca w konkurencji ‘’longest drive’’ .

Atrakcją dodatkową będzie wieczór wręczenia nagród podczas którego: zaprezentują się firmy odzieżowe, jubilerskie, a także pokaz sztuki somelierskiej. Dodatkowo podczas drugiego dnia turnieju wszystkie osoby towarzyszące będą mogły wziąć udział w Akademii Golfa i wykonać jazdę testową BMW.

Szczegóły i rejestracja na www.wierzchowiska.pl
fot. Artur Mulak