Saxo Bank Golf League

Wielkie otwarcie turnieju Saxo Bank Golf League
W sobotę, 20 kwietnia w Klubie Golfowym Lisia Polana odbyła się pierwsza z cyklu pięciu rund Saxo Bank Golf League.

Pochmurny i wietrzny poranek nie pokrzyżował organizatorom planów. Frekwencja dopisała i punktualnie o godz. 10.00 rozpoczęto rywalizację w czterech kategoriach. W najbardziej prestiżowej – Strokeplay Brutto – triumfował Piotr Batogowski z wynikiem 82 uderzeń.
Na drugim miejscu, z identycznym rezultatem, uplasował się Maksymilian Marcinkowski, który musiał pogodzić się z brakiem wygranej po „countbacku”. Podium uzupełnił Łukasz Skudlarski, który zakończył dzień z wynikiem o jedno uderzenie gorszym.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli Maksymilian Marcinkowski, Witold Kwiatkowski
oraz Zenon Bieniek. W konkurencji specjalnej, „Nearest to the Pin”, rozgrywanej na dołku
nr 7, wygrała Mariola Langer, umieszczając piłkę zaledwie 2,10 m od dołka.

Seminarium inwestycyjne rozpoczął dr Marcin Jędrzejak, Dyrektor Zarządzający Saxo Bank Polska. „Rywalizacja sportowa i inwestycje wymagają od graczy tego samego. Najważniejsze pozostają solidne przygotowanie oraz wiedza” – powiedział. Swoje wystąpienie dr Jędrzejak poświecił przedstawieniu Saxo Banku oraz jego oferty.

„Bardzo cieszy nas liczba uczestników, którzy zdecydowali się wziąć udział
w turnieju oraz bardzo wysoki poziom umiejętności prezentowany przez obecnych golfistów” – skomentował Bolesław Michalski, CMO Saxo Bank Polska.

Saxo Bank Golf League jest turniejem składającym się z czterech tur eliminacyjnych i rundy finałowej. Podczas imprez zawodnicy rywalizują o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji generalnej w czterech kategoriach. Wydarzenia wieńczą seminaria inwestycyjne prowadzone przez dr Macieja Jędrzejaka, Dyrektora Zarządzającego Saxo Bank Polska.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.