MODRY LAS NAGRODZONY W THE WORLD GOLF AWARDS

Modry Las Golf Club potwierdził swoją pozycję czołowego kompleksu golfowego w Europie Środkowej po tym, jak został wytypowany jako najlepsze pole golfowe w Polsce podczas inauguracyjnej uroczystości wręczenia nagród The World Golf Awards.

Położone w województwie zachodniopomorskim pole golfowe zaprojektowane przez Gary’ego Playera pokonało konkurencję złożoną z sześciu innych polskich pól golfowych, zapewniając sobie tytuł i sięgnęło po nagrodę, która została wręczona podczas uroczystej gali w Portugalii

Po sześciu miesiącach głosowań, zawiadomienie o przyznaniu nagrody idealnie wpasowało się w zakończenie  sezonu golfowego. Po odebraniu nagrody, dyrektor marketingu międzynarodowego Modrego Lasu powiedziała, że z radością przyjęła nagrodę dla polskiego pola golfowego.

„Kończący się sezon oznaczał dla nas obchody piątej rocznicy otwarcia naszego pola golfowego, uruchomienie nowej strony internetowej i podwojenie liczby miejsc noclegowych na terenie Modrego Lasu. Na zakończenie tego wspaniałego roku nie mogło nas spotkać nic lepszego niż nagroda The World Golf Awards za najlepsze pole golfowe w Polsce” – powiedziała Pamela Gromadzka.

Dodała również: „To co sprawia, że ta nagroda jest wyjątkowa, to sposób głosowania na zwycięzców konkursu. Nagrody The World Golf Awards zostały ustanowione, aby wyróżnić najlepsze miejsca dla turystyki golfowej na całym świecie. Napawa mnie prawdziwą dumą, że Modry Las otrzymał głosy z Europy Środkowej, Skandynawii i Europy Zachodniej, ale również z odległych Stanów Zjednoczonych. To wyróżnienie potwierdza, że Modry Las jest tym miejscem, które oferuje golfistom wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej wrażenia”.

Na nominowane pola głosowali czołowi profesjonaliści z branży turystyki golfowej oraz indywidualni klienci z całego świata. Fakt ten, jak stwierdza Pamela Gromadzka, dał zespołowi dodatkowego bodźca do dalszej pracy. „Na obecnym rynku, który jest bardzo konkurencyjny, liczba oddanych na Modry Las głosów była bardzo budująca i sprawia, że ze zdwojoną siłą podejmujemy działania, aby tworzyć jedno z najlepszych przeżyć golfowych, jakich można doświadczyć.”

 

Redakcja gratuluje wyróżnienia.  W jednej tylko kwestii nie podzielamy entuzjazmu Pani Pameli , otóż strona www działa tylko w języku angielskim, a listy startowe i wyniki publikowane są na facebooku. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli poczytać co nie co, o Modrym Lesie  w naszym ojczystym języku. 0066 0068 DSC_3213 DSC_3231 DSC_3233A pole istotnie piękne jest i basta! 🙂 Co widać na poniższych zdjęciach.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl