Turniej Andrzejów.

W sobotę 8 listopada po raz dwunasty odbył się w Binowie Turniej Andrzeja. Błękitne niebo bez najmniejszej nawet chmurki było tłem zawodów, a listopadowy dzień bardziej pasował na wiosenny. O tym, że to jednak jesień przypominały długie cienie i niesamowita feria barw czerwonych o tej porze roku buków oraz żółć brzozowych liści. Tak więc pogoda wręcz rozpieściła ponad sześćdziesięciu uczestników zawodów i nie był to koniec rozpieszczania. Podniebienia golfistów rozpieszczane były dodatkowo wyśmienitymi trunkami już od wczesnych godzin porannych, co niewątpliwie w połączeniu z doskonałą pogodą wpłynęło bardzo dodatnio na humory zawodników i elastyczność swingu.
Turniej rozgrywany był w dwóch grupach handicapowych netto, ale nie można przecież było pominąć najlepszego wyniku brutto , tę kategorię jako dodatkowa również postanowiono uhonorować. Brutto najlepszym wynikiem dnia, co nie było zbytnią niespodzianką mógł pochwalić się Adrian Kaczała , który był uprzejmy ukończyć rundę w 77 uderzeniach, drugim wynikiem brutto było 80 uderzeń Konrada Chrzanowskiego a trzecim 82 Pawła Gwardy.
W grupie hcp. 18-36 zwyciężył Grzegorz Wojtas 63 ( 87 brutto), drugie miejsce zajął Zbigniew Kolasa 67 (96) a trzecie Jerzy Kondracki 70 (88).
W grupie 0-18 zwyciężył Mariusz Wojtas 70 ( 84 brutto) drugie miejsce zajął Paweł Gwarda 71 (82) a trzecie Zbigniew Folta 72 (85).0044 0152 01460151

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl