Zostań Pro!

Zostań Pro!
PGA Polska rozpoczyna nabór na 1 rok szkolenia instruktorów golfa. Zapraszamy tych wszystkich, dla których golf jest prawdziwą pasją i którzy chcą z niego uczynić również swój sposób na życie.
Szkolenie PGA Polska to 3 lata nauki, podczas których studenci ulepszają swoją grę, zdobywają nowe umiejętności, dowiadują się, jak uczyć innych a także pozyskują teoretyczną wiedzę z dziedzin golfowych.
Trzyletni kurs PGA Polska składa się z zajęć z zakresu historii golfa, dydaktyki, zarządzania, gry na polu, reguł, wiedzy technicznej, wiedzy o sprzęcie golfowym i o budowie pola golfowego, a także podstawy fizjologii, biomechaniki i innych zagadnień. Aplikanci uczestniczą również w zajęciach praktycznych na polu golfowym. Moduły prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów PGA Polska oraz przez kadrę Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Aby rozpocząć proces kwalifikacji należy przesłać dokumenty oraz zdać rundę kwalifikacyjną na polu golfowym Lisia Polana, który jest oficjalnym ośrodkiem szkoleniowym PGA Polska.
Rundę kwalifikacyjna uznaje się za zdaną, jeśli zawodnik uzyska wynik +14, grając z białych tee (mężczyźni), z żółtych tee (kobiety). Pierwsza runda kwalifikacyjna odbędzie się w dniach 23-24 marca.
PGA Polska to jedyna organizacja profesjonalnych golfistów w Polsce. Stowarzyszenie zajmuje się przede wszystkim szkoleniem instruktorów i trenerów golfa Osoby, które ukończą kurs i zdadzą wszystkie egzaminy uzyskują tytuł wykwalifikowanego trenera golfa.
Cytując za Konfucjuszem „Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Trener golfa ma szansę urzeczywistnić to marzenie.
Szczegóły dostępne są tutaj: https://www.pgapolska.com/pl/szkolenia/zostan-czlonkiem-pga-polska

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl