Floating Garden Szczecin Open

Floating Garden Szczecin Open jest najstarszym w Polsce turniejem golfowym dla zawodowych graczy i w dzisiejszych czasach jednym z niewielu, które się dla zawodowców w ogóle odbywają.

Mamy co mamy i nic na to nie poradzimy, w tym roku pula nagród Floating Garden Szczecin Open wynosi 11 tysięcy złotych.  Biorąc pod uwagę poprzednie budżety, to niewiele, ale z drugiej strony biorąc pod uwagę sytuację pandemii  należy się cieszyć, że w ogóle jest! W tym roku na liście zawodowców jest  16 nazwisk  pośród których podzielona zostanie nagroda. Jest  także ubiegłoroczny zwycięzca , więc nie będzie łatwo.

Jutro startuje turniej pro am i też odbędzie się on w nowatorskiej formule. Zawodowiec  zaszczyci swój flajt tylko na 9 dołkach  w ten sposób jeden Pro  może obsłużyć dwie drużyny. Dwie ponieważ amatorów jest zdecydowanie więcej i jakoś to musiano rozwiązać. W sobotę i niedzielę odbędą się już prawdziwe harce o kasę. Temperatury mamy afrykańskie,  więc  będzie  to dla graczy spore wyzwanie, zwłaszcza  na niemałych  binowskich górkach.  Będą też konkursy dodatkowe i jeżeli ktoś nie ma co robić, to może wpaść na pole i podziwiać zagrania zawodowców.  

więcej znajdziecie tutaj

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl