WCGC Poland 2020

Mercedes-Benz Klasa A i inne wyjątkowe nagrody do zdobycia w turnieju WCGC Poland 2020. Zapisy trwają!

Mercedes-Benz Klasa A za Hole in One, weekend w Hotelu Sobienie Królewskie G&CC dla 2 osób, roczne członkostwo w Sobienie Golf & Country Club, całodniowy rejs po Bałtyku luksusowym jachtem ze sternikiem od Premium Yachting, voucher na najlepsze puttery w Bunkier Store oraz nagroda główna – w pełni opłacony wyjazd na światowe mistrzostwa WCGC w Cascais w Portugalii w listopadzie 2020 to kilka powodów, dla których warto wziąć udział w polskich rozgrywkach największego światowego korporacyjnego turnieju golfowego – World Golf Corporate Challenge 2020. Zapisy trwają! Turniej już 11 września na polu w Sobieniach Królewskich.

Mercedes-Benz Klasa A wart około 150000 PLN brutto to nagroda za Hole in One od Auto Idea – Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz.Auto Idea to stały partner i fundator nagród w WCGC Poland od lat. Tegoroczna propozycja dla uczestników turnieju do zdobycia za Hole in One na dołku #4 to najnowsza generacja Mercedesa Klasy A. Idealne auto kompaktowe klasy premium, które robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. W Klasie A  możemy korzystać ze sztucznej inteligencji, dzięki czemu komputer uczy się i dopasowuje komunikację pomiędzy autem i kierowcą.Warto podkreślić zastosowanie zaawansowanych nowoczesnych technologii multimedialnych z MBUX na czele, który  oferuje sterowanie głosowe wywoływane komendą „hej mercedes”, dotykowy ekran oraz nawigację z funkcją AR. Jest o co powalczyć! Więcej o tym modelu na stronie Mercedes – Benz.

Drużyna, która wygra VI edycję World Corporate Golf Challenge Poland, reprezentować będzie Polskę i swoją firmę na światowych finałach WCGC, które odbędą się w dniach 11-15 listopada 2020 r. w Cascais
w Portugalii, na jednym z najpiękniejszych pól golfowych świata- OitavosDunes.W ramach finałowego pakietu gracze otrzymają awans do międzynarodowych rozgrywek, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia gracze będą mieli okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i jego okolice.

Wśród dodatkowych nagród i niespodzianek od partnerów WCGC 2020 są także m.in. całodniowe rejsy po Bałtyku luksusowymi jachtami ze sternikiem od Premium Yachting, weekendowy pobyt dla 2 osób
w Hotelu Sobienie Królewskie oraz roczne członkostwo w Sobienie Królewskie Golf &Country Club za Hole in One.Wśród nagród nie zabraknie także sprzętu i akcesoriów golfowych marki Callaway i Odyssey oraz cennych voucherów na zakup najlepszych putterów w BukierStore – jednym z najbardziej znanych sklepów golfowych w  Warszawie. Dodatkowo Headwear Professionals Polska zapewni czapki i maski turniejowe  Partnerzy zapowiadają, że niespodzianek i nagród będzie jeszcze więcej.

Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje: OOH magazine, OOH event, Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24, LAW BUSINESS QUALITY, Szczypta luksusu i portal W męskimkręgu, a także Think MICE, MeetingPlanner.pl, www.golfpl.com, tv-golv.pl i e-k-g.pl

Zapisy trwają. Dwuosobowe drużyny reprezentujące swoje firmy mogą się zarejestrować poprzez stronę internetową https://rejestracja.wcgc.pl/. Organizatorem turnieju jest agencja Plej ze wsparciem e4e oraz Headwear Professionals Polska.

Więcej informacji o turnieju znajduje się na stroniewww.wcgc.pl

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl