The OMEGA Golf Ball

Podczas świętowania igrzysk olimpijskich, w poniedziałkową noc w OMEGA HOUSE w Rio odbyło się wydarzenie “  ”. Po 112-letniej przerwie, golf powraca jako dyscyplina sportu igrzysk olimpijskich, w związku z czym OMEGA postanawia wypromować tę dziedzinę sportu, jak i umocnić swoją rolę przedstawiciela odpowiedzialnego za oficjalny pomiar czasu podczas Igrzysk Olimpijskich Rio 2016.

 

Była to noc sportowa, na którą wstęp mieli goście specjalni, w tym ambasador OMEGA, Sergio Garcia. Jego obecność przyciągnęła wielu atletów, ich rodziny, społeczności Rio oraz VIP-ów, takich jak aktor Rodrigo Lombardi oraz główny dyrektor PGA igrzysk olimpijskich (PGA Chief Championships Officer), Kerry Haigh.

Tak jak cztery lata temu w Londynie, OMEGA HOUSE w Rio staje się coraz bardziej popularny wśród zwycięskich olimpijczyków, którzy lubią świętować swój sukces w niezwykłym stylu. Sam Sergio chętnie pozował do zdjęć z fanami.

Golf był motywem przewodnim tej nocy, dlatego też wejście do hali głównej zdobił zielony dywan. Prowadził on aż do wodospadu OMEGA HOUSE, który był zawsze popularnym miejscem robienia zdjęć. Złote piłki golfowe znajdowały się wszędzie. Bar oznaczony był jako „dziewiętnasty dołek”, by goście mogli go łatwo odnaleźć.

Golf odgrywa znaczącą rolę dla OMEGA.Nazwa marki jest ściśle związana z wydarzeniami sportu oraz graczami. Ponadto amerykańskiego PGA oraz Ladies European Tour łączą silne relacje partnerskie.

Przed nadchodzącą w tym tygodniu grą, Sergio Garcia wypowiedział się odnośnie powrotu golfa jako dyscypliny sportowej igrzysk olimpijskich, oraz o swojej motywacji do gry w Rio. „Jedną
z najważniejszych rzeczy w życiu dla mnie jest zostawienie w sporcie czegoś po sobie. Mam nadzieję, że igrzyska olimpijskie spowodują wzrost zainteresowania tym sportem na świecie. Zapewnił mi on wiele niesamowitych doświadczeń, o których nigdy nie zapomnę.”

0021 0016

Oczywiście jego głównym celem jest zwycięstwo w igrzyskach. Wszyscy jesteśmy tu po to, by dać z siebie wszystko i osiągnąć zwycięstwo. To coś, co nie jest zwykle dane graczom golfa, dlatego też możliwość zdobycia medalu jest czymś naprawdę niesamowitym.”

 

Wydarzenie OMEGA Golf Ball jest główną atrakcją OMEGA HOUSE w tym miesiącu. W związku
z powrotem golfa jako dziedziny sportowej igrzysk olimpijskich po raz pierwszy od 1904 roku, kilku ambasadorów marki OMEGA miało okazję uczestniczyć w igrzyskach. Wraz z Sergiem Garcią pojawiły się tam takie osoby jak Stacy Lewis z USA, ShanShan Feng z Chin oraz Charley Hull
z Wielkiej Brytanii.

Prezydent OMEGA, Raynald Aeschlimann, podzielił się swoimi spostrzeżeniami podczas rozmowy z Sergiem w trakcie wydarzenia:

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie powrotu golfa jako dyscypliny sportowej w igrzyskach olimpijskich, niż bycie tego wieczoru tutaj, w OMEGA HOUSE.Jest to dla nas niezwykła okazja, ponieważ promowaliśmy ten sport przez wiele lat. Jestem pewien, że nasi ambasadorzy marki dadzą z siebie wszystko, by zdobyć medal. Nie mogę się doczekać, by ujrzeć ich grę.”

Znajdujący się tuż obok plaży Ipanema, OMEGA HOUSE zapewnia rozrywkę tłumom ludzi każdej nocy podczas trwania igrzysk olimpijskich. Klub zamknięty został utworzony dzięki marce OMEGA i jest jednym z najbardziej unikalnych i popularnych nocnych lokali w mieście.

0022

 

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl