La Réserve Golf Links

Stworzony wzdłuż południowych wybrzeży Mauritiusa, Heritage Golf Club jest w gronie najbardziej pożądanych miejsc do odwiedzenia na golfowej mapie świata. Na graczy czekają tu dwa wiodące doznania. Z jednej strony kontakt z bujną przyrodą z drugiej pełny smak dramatyzmu gry w golfa!

Były mistrz Open, Louis Oosthuizen, który wspólnie z uznanym architektem Peterem Matkovichem zaprojektował to pole, powiedział: „La Réserve Golf Links to wszystko, o czym marzyłem – dramatyczne, wymagające pole golfowe w niezwykłej scenerii z widokiem na Ocean Indyjski.

Krajobraz i środowisko nie mają sobie równych. Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć pole golfowe, które odda najczystszą formę linksowego ducha golfa. Wykorzystując rodzime trawy oraz wykonując tylko niezbędne i delikatnie zmiany projektowe, zrobiliśmy wszystko aby zachować autentyczność otaczającego terenu.”

Dzikie, otwarte przestrzenie i spektakularne panoramiczne widoki na tropikalne zatoki Mauritiusa i południowe wybrzeże z każdego dołka gwarantują nam niezapomniane chwile i ekscytujące wrażenia z gry. Niedawno opublikowano nowe zdjęcia tego długo oczekiwanego pola.

Wyjątkowe zdjęcia wykonane przez światowej sławy fotografa pól golfowych, Jacoba Sjömana, przedstawiają krajobraz i układ obiecujący prawdziwe golfowe wyzwanie.

Jonathan Menteath, dyrektor generalny Heritage Golf Club, powiedział: „Jacob Sjöman doskonale uchwycił istotę tego niezwykłego pola golfowego i dokładnie podkreślił, dlaczego każdy, kto miał przywilej osobistego pobytu, uważa, że ​​jest to jedno z najlepszych nowych pól golfowych na świecie.

„Recenzje od DP World Tour i graczy, którzy widzieli pole, w tym naszego profesjonalnego rezydenta turniejowego Marcela Siema, były fenomenalne. Jesteśmy bardzo podekscytowani otwarciem pola w grudniu i sprowadzeniem najlepszych profesjonalistów z DP World Tour do La Réserve Golf Links na AfrAsia Bank Mauritius Open pod koniec roku.”

Heritage Golf Club na Mauritiusie to jedno z najlepszych pól golfowych na świecie. Pole to było regularnie wybierane najlepszym polem golfowym na Oceanie Indyjskim, a w połączeniu z nowym La Réserve Golf Links i istniejącym 9-dołkowym Leadbetter Golf Academy stanie się jedynym 45-dołkowym polem golfowym na Oceanie Indyjskim.

Położone na terenie posiadłości Bel Ombre ( na terenie Rezerwatu Biosfery UNESCO) o powierzchni 2500 hektarów, dwa pięciogwiazdkowe luksusowe kurorty nadmorskie, w tym Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, zawsze serdecznie witają golfistów. Goście mają również możliwość zakwaterowania w luksusowej willi lub prywatnego apartamentu w Le Château, XIX-wiecznej plantacji z widokiem na pole golfowe. La Réserve Golf Links, zarezerwowane tylko dla członków i mieszkańców Heritage Resorts, zostanie otwarte w grudniu 2023 r.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl