Gassin Golf & Country Club

Gassin Golf & Country Club
Gary PLAYER – drugi najbardziej utytułowany gracz w historii golfa, Géry WATINE – poprzedni numer jeden we Francji oraz Thierry SPRECHER – wysoce wykwalifikowany projektant zieleni, który zaprojektował ponad 25 pól golfowych w Europie, połączyli swe siły i umiejętności, aby w rezerwacie przyrody z malowniczym widokiem na cztery wioski położone na półwyspie – Grimaud, Gassin, Ramatuelle i Saint-Tropez, na obszarze 6100 m stworzyć najwyższej jakości 18-dołkowe pole golfowe o zróżnicowanej powierzchni, wymagające zarówno dużych umiejętności technicznych, jak i strategicznych. Zadbano również o inne udogodnienia, choćby takie jak luksusowe 9-dołkowe pole oraz akademię golfa z terenem treningowym. Nadzwyczajna otwarta przestrzeń, wszechobecne światło, niczym niezmącone piękno krajobrazu przyciągają i obiecują dostarczyć miłośnikom golfa niezapomnianych wrażeń. To unikatowe miejsce świetnie nadaje się na wyjątkowy kurort golfowy na Riwierze Francuskiej. Ten ogrodzony kompleks charakteryzujący się niezwykłym pięknem jest położony zaledwie pięć minut drogi od portu Saint-Tropez oraz plaż Pampelonne, w sercu półwyspu o światowej sławie. Tu – na leśnym obszarze ponad 100 ha, objętym ścisłą ochroną, gdzie Thierry Sprecher wraz z Gery’m Watine’m przy udziale Gary’ego Playera zaprojektowali światowej klasy pole golfowe – wśród uprzywilejowanych członków klubu, korzystając z ekskluzywnej oferty usług, można poczuć się prawdziwie bezpiecznym.

Wyjątkowo luksusowe wille, zbudowane według najwyższych standardów, w których zadbano o każdy szczegół, sprawią, że każdy spędzony tu moment będzie się wydawał wieczną sielanką. Po odprężającym spacerze, podczas którego można podziwiać niezrównane piękno wiosek w kolorze ochry, winnic, wysokich pinii rosnących pośród dębów korkowych, znajdą się Państwo w przestronnym domu klubowym, w rustykalnym stylu Provençal oraz w głównym ośrodku golfa.
Na rozległych tarasach położonych w pobliżu murawy oraz 9- i 18-dołkowego pola można się zrelaksować, podziwiając panoramę okolicy i napawać się jej czarem i pięknem. W samym domu klubowym można zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju potrzebny sprzęt sprzedawany w sklepie, skorzystać z masażu lub spróbować jednego ze specjałów Prowansji w restauracji składającej się z sali i barku