13 miejsce w World Golfers Championship!

13 pozycję wśród 26 drużyn startujących w World Golfers Championship, zajęli polscy golfiści. Każda drużyna liczyła 5 graczy, polski zespół reprezentowali w poszczególnych kategoriach handicapowych: 0-5 Kamil Tatarczuk; 6-10 Robert Majchrzak, 11-15 Tomasz Mach; 16-20 Elżbieta Górska; 21-25 Henryk Rapca. Zawody rozgrywano w Durbanie w Republice Południowej Afryki, na czterech polach golfowych: Durban Country Club, Zimbali Country Club, Prince’s Grant Golf Resort i Umshlali Country Club.
Zwycięzcy to drużyna Tajlandii, która na podium wyprzedziła drużynę Chin i Południowej Afryki. Indywidualnie wśród Polaków najlepszy był Robert Majchrzak, który zajął w swojej grupie (6-10) szóste miejsce, oraz Henryk Rapca (21-25), który ukończył zawody na miejscu siódmym. Elżbieta Górska zajęła w swojej grupie 15 miejsce.
Bardzo dobrze wypadli uczestnicy turnieju Word Golfers Invitational, który równolegle rozgrywany jest na tych samych polach golfowych, a w którym uczestniczą oficjele, goście sponsorów i organizatorów. Pierwsze miejsce w grupie handicapowej 6-10 zdobył Mariusz Czerkawski, który w ostatniej rundzie zagrał 83 uderzenia i zdecydowanie pokonał swoich rywali w grupie. Na czwartej pozycji ukończył turniej Jerzy Dudek tracąc do trzeciego miejsca tylko jedno uderzenie. Najwyżej sklasyfikowana polska drużyna w World Golfers Invitational to Mariusz Czerkawski i Jerzy Dudek. Zajęli oni piąte miejsce wśród 35 dwuosobowych zespołów startujących w WGI.