Eliminacje WGC 2013 – Binowo Park GC

Eliminacje WGC 2013 – Binowo Park GC

Wspaniała pogoda towarzyszyła dziś (4.05)na polu w Binowie, uczestnikom kolejnych eliminacji WGC i Diners Club Trophy w walce o udział w krajowym finale, tradycyjnie rozgrywanym w Binowie. Zwycięzcy finału pojadą reprezentować nasz kraj w światowych finałach w Republice Południowej Afryki, a posiadacze Kart Diners Club tym razem do Dubaju. Przed nami kolejne eliminacje na wybranych polach całego kraju, najbliższe już za tydzień w Siemianowicach Śląskich, a kolejne na uroczym polu Gradi Golf. Wyniki dzisiejszego turnieju (poniżej) jak na początek sezonu są obiecujące.Zapowiada się zatem ostra konkurencja podczas finału!

Zobacz zdjęcia z turnieju

Klasyfikacja: Strokeplay Netto
Grupa: 0-10
Pozycja Nazwisko Imię Total
1 Chrzanowski Konrad 69
2 Bil Bogusław 73
3 Grzelak Paweł 74
4 Kaczała Adrian 76
5 Smoliński Stefan 76
6 Sykulski Jacek Bogusław 76
7 Jankowska Dorota 78
8 Ceglewski Kazimierz 80
9 Kulig Janusz 82
10 Chrzanowski Sylwester 83
11 Boniewski Krzysztof 84
12 Kanas Radosław 85

Klasyfikacja: Strokeplay Netto
Grupa: 11-15
Pozycja Nazwisko Imię Total
1 Safanów Jerzy 73
2 Folta Zbigniew 75
3 Mazurkiewicz Przemysław 75
4 Mida Dorota 76
5 Górska Elżbieta 76
6 Wiśniewski Janusz 76
7 Sałuda Jerzy 76
8 Blatkiewicz Krzysztof 76
9 Jacyna – Witt Małgorzata 76
10 Tobiasz Robert 77
11 Witt Marek 79
12 Juchacz Maciej 81
13 Uchański Jacek 82
14 Śliwiński Artur 82
15 Hałas Przemysław 84
16 Blatkiewicz Tomasz 85
17 Strzelczyk Marcin 86
18 Ponto Michał 87
19 Patorski Zbigniew 90

Klasyfikacja: Strokeplay Netto
Grupa: 16-20
Pozycja Nazwisko Imię Total
1 Korwin-Piotrowski Piotr 73
2 Pichur Arkadiusz 75
3 Buca – Nowosad Małgorzata 76
4 Górski Jakub 79
5 Kudelnicki Roman 79
6 Góra Karol 80
7 Dobrzyński Jarosław 81
8 Rogoziński Roman 82
9 Zalewski Krzysztof 82
10 Kłosiński Janusz Krzysztof 83
11 Kondracki Jerzy 83
12 Raczycki Grzegorz 87
13 Błaszczyk Bogdan 89
14 Strzelczyk Małgorzata 89
15 Biniecki Darek 90
16 Kuchciński Piotr 91
17 Sadocha Henryk 97

Klasyfikacja: Strokeplay Netto
Grupa: 21-25
Pozycja Nazwisko Imię Total
1 Piesik Robert 72
2 ROZWADOWSKI JULIUSZ 77
3 Aloksa-Majewska Aneta 78
4 Wodnicki Leszek 80
5 Witkowski Bogdan 83
6 Żrodowski Grzegorz 85
7 Krogulec Krzysztof 86
8 Przybylski Rafał 87
9 Pieński Maciej 88
10 Majewski Paweł 89
11 Rozwadowski Paweł 89
12 Krużyński Mariusz R. 92

RET Stankiewicz Mirosław
DQ Kumik Jerzy

Klasyfikacja: Strokeplay Netto
Grupa: 26-36
Pozycja Nazwisko Imię Total
1 Haftarczuk Zygmunt 70
2 Bryła Włodzimierz 71
3 Hordyjewicz Janusz 73
4 Raczycka Anna 81
5 Brzozowski Andrzej 82
6 Kaznocha Michał 82
7 Wentland Andrzej 82
8 Mazurkiewicz Monika 83
9 Jesiołkiewicz Anna 83
10 Szukiewicz-Szarkas Izabela 84
11 Kuchcińska Teresa 87
12 Kolasa Zbigniew 87
13 Kłosińska Aldona 90
14 Wojnarowski Adam 92
15 Obłoza Jacek 92
16 Haas-Górska Anna 97
17 Czerniak Krzysztof 101

RET Malta Zenobia
DQ Talerczyk Mariusz

Komentarze

Komentarze

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl

Dodaj komentarz