Sobienie Królewskie budzą się po zimie!

Sobienie Królewskie budzą się po zimie!
To już czwarty sezon na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf &Country Club.
18 kwietnia odbędzie się oficjalne spotkanie inaugurujące sezon 2015 i Turniej Otwarcia Sezonu 2015. Dla swoich gości,zarówno tych którzy już bardzo dobrze znają obiekt, jak i tych, którzy po raz pierwszy chwycą za kij golfowy w Sobieniach, przygotowano wiele ciekawych propozycji.

W dniu inauguracji odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu 2015 Sobienie Golf Tour I Eliminacja, w którym na najlepszych uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody od sponsorów. Osoby, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z golfem, również nie będą narzekać na brak ciekawych propozycji. Organizatorzy przygotowali w tym dniu rodzinny piknik. W trakcie tej imprezy  do dyspozycji gości będzie nie tylko Dom Klubowy z restauracją, ale także Hotel Sobienie Królewskie i SPA.  Piknik ma charakter rodzinny więc dla najmłodszych również przygotowano specjalne zajęcia m.in. malowanie twarzy, akademię golfa z konkursami i moc atrakcji oraz zabaw.

W tym roku zima pozwoliła golfistom właściwie na grę przez cały rok, jednak wraz z wiosną rozpocznie się oficjalnie kolejny sezon, który w tym roku upłynie pod znakiem turniejów. Mamy ofertę zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących graczy – mówi Piotr Szymański, Dyrektor Generalny Sobienie Królewskie Golf & Country Club.
Na tych, którzy w tym roku chcą rozpocząć swoją przygodę z  golfem, czeka akademia  pod kierownictwem Adama Mitukiewicza.

Turniej Inauguracyjny to początek golfowych zmagań na ten rok. W tym sezonie na polu w Sobieniach odbędzie się ponad 17 turniejów golfowych m.in. HCP Mistrzostwa Polski czy World Golfers Championship.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl