Zagraj z nami w Krugsdorfie

Zapraszamy na turniej trzy w jednym! Turniej Mediatour, Romana i Tadzika. Trzy w jednym ponieważ Roman i Tadzik fundują nagrody w swoich kategoriach.
Gramy zatem 5 października w trzech turniejach jednocześnie!

Gdzie zagramy?
Pole golfowe, hotel i restauracja znajdują się w odległości ok. 30 km od Szczecina, w meklemburskiej wsi Krugsdorf.
Niedaleko od Pasewalku we wsi Krugsdorf liczącej ok. 400 mieszkańców, w której centrum obok kościoła, znajduje się pałac Krugsdorf, wraz z budynkami gospodarczymi i polem golfowym należącym do holenderskiego finansisty Barta Fernhouta. Projekt pola stworzyli amerykańscy architekci Brian Willett i James Harbuck.

Sklep golfowy Bogigolf, który od 15 lat zaopatruje nas w potrzebne na polu rzeczy, sponsoruje nagrody w turnieju na kwotę 5000 zł, ale to nie jest wszystko czego możecie się spodziewać 🙂
Podczas turnieju będzie można skorzystać z golfowego club fittingu. Nie musisz grać w turnieju żeby skorzystać z nadarzającej się okazji. Zapisz się już dzisiaj 509-247-368.

“Od 15 lat zajmujemy się sprzętem golfowym i jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami. Wierzymy, że dobrze dobrane kije golfowe mogą zrobić prawdziwą różnicę w jakości gry i to niezależnie, czy dla początkującego golfisty, zaawansowanego amatora, czy zawodowca.

Zobacz, czym jest golfowy club fitting i dlaczego to właśnie idealne rozwiązanie dla Ciebie:
www.bogigolf.com.pl/custom_fitting_prawdy_i_mity

Hole in one

W turnieju Mediatour na hole in one będzie do wygrania niezły wózek. Taki z napędem na tylna oś. W pewnym sensie klasyk. I to musi wam na razie wystarczyć bowiem obiecaliśmy dealerowi utrzymać to jeszcze w tajemnicy. To Luksusowa wersja przenosząca markę na nowy poziom.
Użycie nowej ramy w połączeniu z prestiżowymi dodatkami takimi jak chromowane i carbonowe elementy oraz powiększona moc sprawiają, że…

więcej znajdziecie tutaj https://bogigolf.com.pl/motocaddy_mtech_wozek_golfowy_elektryczny?fbclid=IwAR3iQIxKdW0pc8l85PNxU_1bc8txe-B67bPFfIS2686ut0l0FFeFGnyb1CY

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl